12/13/14

Tee tervislikuma Minani | Kuueteistkümnes nädal | Teazy jõulupakkumine + lisasoodustus!

Paar nädalat olen jälle vaikne olnud, õde tuletas mulle meelde, et viimase update'i tegin siis, kui kaotatud oli 11,3 kg. Igatahes, tänaseks on  kaotatud kilogrammide arv tõusnud 13 kilogrammini, mis tähendab seda, et ma olen täpselt poole maa peal. Kui sama palju veel maha saan, siis on esialgne eesmärk saavutatud ja peab edasi vaatama, kas ja kui palju võiks veel alla võtta.

Sel nädalal olen eriti tubli olnud, aega on rohkem olnud ja kõhulihaseid olen teinud lausa kahel korral ja homseks on veel kord plaanitud, lisaks muud lihasgrupid plus kaks intervalltreeningut, täna kavatsen ette võtta veel eraldi ühe trenni käelihastele. Olen jõudnud punkti, kus näen juba veidi lihaste kontuure välja kumamas, mitte ainult ühtlast massi. Ausalt öeldes on muutused tulnud nii kiiresti, et kuidagi harjumatu on olla, nagu osa kehast oleks minema jalutanud, nii imelik :D Aga see annab ainult motivatsiooni juurde ning nüüdseks olen ma kindel, et lähen lõpuni välja kuni olen saavutanud oma unistuste keha, sellise keha, mida ei oleks osanud varem uneski näha! Mul on isegi praegu tunne, et ma olen hetkel paremas vormis kui siis kui ma 15 kg vähem kaalusin, vähemalt ma tunnen ennast oma kehas paremini, naljakas.

Ma tegelikult millalgi lubasin ühele blogilugejale oma menüü kirja panna või pilte teha aga pean kahjuks tõdema, et minust toidupildistajat ei saa, hea, et valmistamisega enamvähem hakkama saan :D

Kuna kasutan oma toitumise korrigeerimiseks lisaks Kaalust alla programmile ka Nutridatat ja see on mingil põhjusel maas (tuul puhus minema, raudselt), siis...paanika! Ma vihkan seda, kui nii juhtub! Õnneks nii tark olen küll, et enamvähem tean palju, mida süüa võin ja palvetan, et Nutridata kiirelt üles tagasi saab.




















Jagan Teiega ka Teazy suurepärast jõulupakkumist! Nimelt on hetkel võimalik saada 2x28 päeva teatox komplekt ainult 59,90 € eest! Lisaks on võimalik saada sellelt veel omakorda -10% soodustust kui kasutate sooduskoodi (kupongi) "teazykairi", nii tuleb ühe 28 päeva teatox komplekti hinnaks vaid 27 € (tavahind 39,99 €). Telli endale varuga või sõbra/sõbrannaga kahe peale!

7 comments:

 1. Pilte ei ootagi, aga menüüd võiksid küll teistega jagada:)
  Mul küsimus Ctella ilusalongi kohta. Sa käid seal küll ripsmehoolduses, aga kas oled ka kosmeetikus käinud või on mõnel tuttaval äkki kogemusi?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tegelikult on asi nii, et kasutan retsepte Kaalustalla.ee programmi kavadest, kui tahan midagi muud teha, siis teen seda, mille järgi isu on (muidugi midagi sellist, mis oleks ka tervislik, mitte päris mingit rämpsu) ja arvutan Nutridataga koguse välja, kui palju võin süüa, et õige päevase kaloraaži piiridesse jääks. Ma vist isegi olen seda varem maininud, et nii teen :) Ühesõnaga lisaks neile retseptidele, söön seda, mille järgi isu on, ka näiteks kellegi teise tehtud täiesti tavaliselt toitu endale sobivas koguses. See tähendab seda, et mu menüü on täiesti seinast-seina ja kindlat, mille järgi näpuga järge ajada lihtsalt ei ole, rääkimata sellest, et ma otseselt kirja paneks, mida söön aga kaalun ja mõõdan alati omale sobivad kogused. Lõppkokkuvõttes loeb toidu kogus ja see, et põletaksid rohkem kaloreid kui sisse sööd. Kui kavade järgi toituda ei soovi, siis soovitan välja arvutada baasainevahetuse ja selle järgi toituda :)

   Ctella's olen käinud ainult Katre juures ripsmehoolduses aga tean, et seal töötab ka suurepärane küünetehnik Reelika, kelle juures käisin siis kui ta veel kodus tegi ja mul veel geelküüned olid. Kosmeetikut seal külastanud ei ole, seega kahjuks ei oska kogemusi jagada.

   Delete
  2. Oh, mul tuli meelde, et Kaalustalla.ee retseptid leiad siit, siin on retsepte samast programmist, mida mina kasutan aga koguseid pole märgitud. Selleks, et täpselt enda jaoks sobivad kogused siit kätte saada, tuleks programm tellida aga saab ka ilma selleta neid retsepte kasutada lihtsalt tervislikuma toidu valmistamiseks :)

   http://www.kaalustalla.ee/tervislikud-retseptid/

   Delete
 2. Su kõht on kadedaksajavalt ilus, Kairi! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, Jaanika! Olen juba päris kõvasti tööd teinud, et sedagi tulemust saavutada aga kurta ei saa, asi on ikka palju parem kui enne, kuigi palju tööd on veel ees! :)

   Delete
 3. Ei tea miks, aga mul on sinu pilte nähes alati olnud ettekujutus, et sa oled piitspeenike. Võta seda kui komplimenti. :) Teazy tee kohta ma ei oska midagi rääkida, kuid mul on olemas ~6 aasta pikkune rohelise tee joomise kogemus. Selle aja jooksul olen ma võinud süüa otseses mõttes ükskõik mida, ilma kaalust juurde võtmata. Alustasin igat päeva korraliku, orgaanilise rohelise teega. Kuigi sellest kujunes meeldiv harjumus, olen ma praeguseks tarbimise lõpetanud, sest kui kaal veel langeks, oleksin ma juba tugevalt alakaaluline. Mulle tundub, et rohelise tee tarbimine on odavam ka. :) Loomulikult kuulub asja juurde ka trenn, muidu ilusa vormikuse asemel on luu ja nahk. :)

  http://ecoliciousblog.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ehhee, kunagi olingi täitsa sale plika! Ehk mu näojooned on sellised, et pildi pealt tundub, üldiselt ma riietega ka tegelikult väga vaal ei tundu, mul kõik nii ühtlaselt kehale jaotunud, praegu juba olukord täitsa hea :D

   Rohelist teed jõin ka kunagi, enam kahjuks puhtal kujul ei kannata. Juba poolest tassist võib süda nii pahaks minna ja halb hakata, et tuleb kiiruga WC-sse joosta, vähemalt viimati oli nii, enam pole julgenud proovida.

   Ma tahaks ka süüa ükskõik mida aga üldse ei saa, kohe tuleb kõik juurde, kadestan neid, kes saavad süüa, mida ise tahavad! :)

   Delete