12/29/14

Tigi | Bed Head | Motor Mouth

Juba ülehomme on see päev, kui aastanumber järjekordselt vahetub! Kes siis ei tahaks sellel aasta kõige viimasel päeval ennast üles lüüa ja särada. Ma olen 99% kindel, et nii mõnigi teist eksib isegi kuskile ööklubisse ära...mina siiski mitte, loodetavasti. Miks ma seda mainisin on see, et täna räägin ma Teile ühest eriti huvitavast tootest. Tootest, mis on pigem mõeldud heledatele kiharatele, nagu mul. Tegemist on Tigi Bed Head Motor Mouth viimistluskreemiga.Motor Mouth viimistluskreem lubab anda volüümi, siluda ja anda läiget. Lisaks niisutada ja vähendada juuste kahusust. Täpiks i peal on viimistluskreemis sisalduvad koostisained, mis helendavad UV valguse käes!

See viimane punkt oli see, mis sai määravaks toote valikul, kõõlusin mõnda aega Motor Mouth viimistluskreemi ja Blow Out juuksekreemi vahel.

Nii palju, kui ma olen Tigi toodetega kokku puutunud, siis on olnud nendega armastan-vihkan suhe. Blondidele mõeldud juuksehooldussari, mida kunagi kasutasin oli täiesti hämmastav, selles mõttes, et mul olid iga kord juuksed kaks korda paksemad ja kohevamad peale konkreetsete toodete kasutamist aga kui liiga tihti kasutasin, ei tahtnud enam kamm läbi käia :D

Motor Mouth viimistluskreemiga on mul siiamaani ainult a r m a s t a n suhe. Kreem on veidi geeljas ja libeda konsistensiga, tuleb mugavas päikesekollases pumbaga pudelis ning lõhnab lihtsalt imeliselt. Muudab juuksed kohevamaks ja jätab need paremini hoidma, samuti tekitab tunde, nagu oleks juukseid rohkem peas. Siiamaani ei ole viimistluskreem mu juukseid takuseks teinud ja kamm käib kenasti läbi. Silub kahu, kuid niisutab keskmiselt, siiski ekstra midagi niisutavat ma juustesse rohkem määrima ei pea.

Kõige rohkem olen ma vaimustuses sellest, kuidas viimistluskreem mu heledad juuksed läikima paneb. Tootes on imepisikesed sädelevad osakesed ning lisaks tundub seal olevat midagi, mis annab tajutava helenduse juustele isegi päevavalguses, mingi ilus kuma jääb juustele...ma isegi ei oska seda paremini sõnadesse panna.Väljareklaamitud helendamine UV valguse käes on täiesti tõsi, kuigi ma olin selle suhtes esialgu üpriski skeptiline, et kas tõesti?! Motor Mouth viimistluskreem helendab UV valguse käes ning klubides ei jää helendavad juuksed kindlasti kellelegi märkamatuks. Kindlasti soovitan peale toote kasutamist ära pesta käed, muidu on tulemus umbes selline:Minu juuksed, peale Tigi Bed Head Motor Mouth viimistluskreemi peale kandmist näevad UV valguse käes välja sellised, väga kihvt! Nagu näha, kandsin kreemi ainult vasakule poole, et Te näeks, milline on erinevus.


Olen Motor Mouth viimistluskreemiga väga rahul ning hetkel on see kõige ägedam viimistlustoode, mida ma kunagi kasutanud olen!

Tigi Bed Head Motor Mouth viimistluskreemi leiad Salon24 e-poest SIIT!

8 comments:

 1. ohhh kui lahe toode :D tahaks ainult juba selle pärast taas blond olla...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehe, ma küll ei ole veel sõbranna peal katsetanud aga mulle tundub, et toode ehk helendab isegi tumedatel juustel, kuigi ma ei tea, kas neil jääks tulemus sama ühtlane. Kui ära proovin, võin teada anda! :)

   Delete
 2. maitseid on erinevaid :D ma just vaatasin, et appi, kui jube, kes küll ometi tahaks ööklubis helendada :D Aga jah kui isegi noor veel olin siis olid ju popid helendavad küüned ja huulevärvid ja sai nendega omalajal küll klubides käidud, seega miks mitte aga nüüd vanana (32) enam küll ei viitsiks/tahaks

  ReplyDelete
  Replies
  1. Alati saab toodet vähem panna, et jääks ainult õrn kuma, eks üldjuhul lumivalged juuksed helendavad isegi ilma selleta :D Mina klubides ei käi ja tavaolukorras UV valguse kätte ei satu aga toode annab päevavalguses minu juustele imelise läike! :)

   Delete
 3. Mul on see sama kreem, aga olen tumedate juustega. Mind hakkas see täitsa huvitama, et huvitav, kas ma ka helendan oma juustega või :D Ma olen seda pigem kasutanud kohevus ja silendus eesmärgil.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vot, ei tea :D Kui sul kodus juhuslikult näiteks mõni UV lamp peaks olema, kasvõi see küünte oma, siis saad pimedas järgi katsetada :D

   Delete
 4. Äge toode!! Kui vajutasin lingile, siis viskas lihtsalt salon24 lehele, palju see maksab ka?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Motor Mouth viimistluskreem maksab 16.50 € :)

   Delete