2/23/15

Green Nature | Räägime porganditest

Mis puudutab porgandeid, siis mulle meeldib neid toorel kujul sisse ajada ja noh...nahale määrida kõike võimalikku, mis sisaldab porgandit, täpsemalt porgandiõli. Minu õnneks ei ole ma selle tõttu veel oranžiks peletiseks muutunud.

Miks on porgandiõli nahale hea?

♥ Kiirendab kulpruuni jume tekkimist
♥ Aitäb vältida päikesepõletust
♥ Toidab ja hooldab nahka
♥ Ühtlustab jumet
♥ Parandab naha elastsust
♥ Sisaldab beetakaroteeni, A- ja E- vitamiine ning antioksüdante

Olen juba pikka aega kasutanud GN porgandikreemi, eriti hästi sobib see kasutamiseks solaariumis kuna just nägu on see koht, mis alati kulub kiiremini heledamaks, porgandiõli aga aitab kiiremini saavutada päevitunud jume. Porgandikreem kahjuks ei sobi mulle igapäevaseks kasutamiseks näohoolduses, sest jätab naha veidi läikima, küll aga kehahoolduses.


Nüüd on minu iluriiulile jõudnud aga GN porgandi kuivõli. Kuigi võiks arvata, et õli on see, mis jätab näo läikima ja õliseks, siis tegelikult vastupidiselt kreemile on tegemist tootega, mis imendub väga kiiresti, jätab naha värskeks ja ei jäta nägu läikima ega õliseks. Lisaks niisutab sama hästi kui porgandikreem ning annab näole jumet.


Kuivõli tuleb 100 ml pihustatavas pudelis ning lõhnab tagasihoidlikult ja tsitruseliselt, olen tõeline fänn! Sisaldab lisaks porgandiõlile ka aaloed ning mandariini ja apelsini eeterlike õlisid. Samas kuivõlide sarjas on olemas veel argaania- ja jojoba kuivõli. 

No comments:

Post a Comment