2/16/15

Kurvad uudised :(

Ma tükk aega mõtlesin kuidas ja kas seda üldse siia kirja panna, sest eelmises postituses alles kirjutasin lemmiklooma võtmise plaanist ning sellest, et suure tõenäosusega Mupo meie juurde ka jääb. Siiski otsustasin seda teha, sest mingil hetkel pean sellest ikkagi rääkima. Asjad muutusid järsku neljapäeval kui meie armas kutsa oksendama hakkas. Olime teadlikud ühest tal olevast pärilikust haigusest ja selles, et ta hingab veidi teistmoodi aga ei omanik ega ka meie ei teadnud, et asi nii hull on, sest kaks aastat on ta täiesti normaalselt elanud. Kuna ta meiega koos sai väga palju ringi joosta ja elada aktiivsemat elu kui oli harjunud, siis lõi välja tema tegelik tervislik seisund - probleem kopsudega ja suurenenud süda. Asi oli nii hull, et nüüdseks on Mupo magama pandud. 

Hetkel olen suuremast šokist toibunud ja pisarad ära valanud kuid sees on väga tühi tunne. Selle kuu ajaga sai Mupo nii omaks ja kuna ma olen loomade koha pealt eriti hellahingeline, siis olen ma lihtsalt kurb ja iga kord kui ma Mupost klõpsitud pilte vaatan tahaks nutta :( Alles ta tudus mul diivanil kaisus, mängis oma asjadega ja mässis ennast teki sisse.


Siiski on jäänud lootus, et me saame endale väikese kääbus bullterjeri kutsika. Ütlen ausalt, et ma ei tahaks enam üldse ilma ühe toreda lemmikuta olla, korter tundub nii tühi ja vaikne. Ma lepiks isegi näritud diivani, maha kakutud tapeedi ja loikudega põrandal kui ainult üks pisike siin ringi jookseks. Sama kasvataja tegi meile ühe pakkumise, millest ma hetkel lähemalt ei räägi. Kaalume, mõtleme ja homme arvatavasti arutame täpsemalt...

4 comments:

  1. Nii kurb. Minu sügav kaastunne! :(

    ReplyDelete
  2. Tean, mis valu põhjustab lemmiklooma kaotus... Sügav kaastunne! :(

    ReplyDelete
  3. Sületäis kallistusi liigub sinu poole!

    ReplyDelete