2/20/15

Maxeylash | Ripsmeseerum

Sain täna oma viimastest ripsmepikenduste jäänustest lahti ja alustan Maxeylash ripsmeseerumi testimist. Varasemalt olen kasutanud Yxes ja Placent Activ ripsmeseerumit, mis mõlemad töötasid nii kaua kuni viitsisin seerumit aktiivselt kasutada.Enda ripsmed on hetkel samas seisus, mis enne ripsmepikenduste paigaldamist, mingil põhjusel tunduvad isegi ilusamad. Täitsa imelik arvestades seda, et ma arvasin, et ma tunnen ennast ilma ripsmepikendusteta üpriski alasti. Premeerisin end täna isegi L'Oréal False Lash Wings ripsmetuššiga Extra Black. Varasemalt oli minu lemmik sama ripsmetušši lihtsalt Black versioon.

Maxeylash ripsmeseerumit tuleb ripsmepiirile kanda korra päevas enne magamaminekut. Tulemuste nägemiseks soovitatakse seerumit kasutada vähemalt kuu aega, sõltuvalt inimesest võib tulemuste nägemine aega võtta kuni kaks kuud. Seerum lubab ripsmed muuta pikemaks, tihedamaks ja tumedamaks.

Üritan tubli olla ning seerumit nagu kord ja kohus igal õhtul ripsmepiirile kanda. Hoian teid kursis ja näitan kas ja milline on tulemus kuu aja pärast ehk isegi varem kui mu ripsmed peaks paari nädalaga kulmudeni kasvama :D

Seerumi hind on 69 € aga vaatasin, et kodulehelt tellides ja Maxeylash lehele Facebookis like pannes saab 10 € alla!

4 comments:

 1. Uhh, need ripsmeseerumid on hingehinnaga. Ostsin prooviks Mavala seerumi, mis oli 11 € soodushinnaga. Eks näis, kas paneb karvad kasvama. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. On, ei vaidle üldse vastu, loodan, et teeb selle vääriliselt oma tööd kah :D Palcent Activ oma on kõige soodsam olnud nendest mida proovinud olen :)

   Delete
 2. Maxeylash on minu ripsmetel teinud küll imet! Esimene on juba tühjana prügimäel, teine ilusti kapi peal ootamas. :)

  www.blogicarmen.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oh, nüüd ootan ma küll korralikku tulemust, olen varem ka Maxeylash kohta head lugenud :)

   Delete