2/24/15

Tee tervislikuma Minani | Olen ree pealt veidi maas...

Aga mina, Kairi, luban pühalikult, et täna, Vabariigi aastapäeval, hakkan jälle korralikuks! Lihased tuleb ju kuidagi suveks rasvakihi alt välja saada. Mingi nädalakese pole ma eriti täpselt järge ajanud mida endale suhu pistan, õigemini selle aja sisse jääb näiteks kaks 300 grammist šokolaadi, mille ma nädala jooksul olen pintslisse pistnud, see on üle poole kilo šokolaadi! Brrr...no mis sa teed kui külmkapis on...aga vähemalt enam ei ole :D Minu suureks õnneks ühtegi kilogrammi uuesti lisandunud ei ole, seedimine on üpriski head tööd teinud.

Taipoksi trennis käin edaspidi üksinda, kuigi õde pidi neljapäeval ja reedel ikkagi minuga trennis edasi käima, siis otsustas ta ümber, et ei hakka sellepärast iga nädal Viljandisse sõitma. Mis seal ikka, käin üksi edasi. Ainuke jama on see, et see tähendab pea iga trenn erineva paarilisega trenni tegemist, ehk tulebki kasuks aga kui siin siiski on mõni Viljandi inimene, soovitatavalt vähemalt 170 cm pikk, kes tahaks minuga trennis käima hakata ja ehk on ka varem selle alaga kokku puutunud, siis ootan kirja postkasti!

Taipoks jäi Vabariigi aastapäeva puhul ära ja seepärast ühendasin täna koristamise trenni tegemisega. Peale seda kui korter oli tolmuimeja ja lapiga üle käidud ning põrandad puhtaks pestud, tegin koridoris lihtsalt põrandate kuivamise ootamise ja arvutis passimise asemel 100 kükki, 4x25 ja iga 25 küki järel puhkasin ja muutsin veidi jalgade asendit. Lisaks hoidsin 4x40 sekundit planku (oleks võinud ju tegelikult kauem hoida...) ning tegin kõhu- ja seljalihaseid. Hiljem kätekõverdusi kümne kaupa, iga seeria järel käte asendit muutes.

Niisiis, olen täna üpriski tegus olnud ja nüüd parkisin tagumiku diivanile ning mõtlen mida õhtuks süüa teha...

2 comments:

 1. Meil oli vahepeal terve sahver igasuguseid maiustusi täis, kuna oli karneval - moosipallid, šokolaadid, kommid. Lisaks tegin veel vastakukleid ka. :D Üldse ei olnud raske neist näppe eemal hoida, mkm. :)

  Sa oled minu meelest ikka nii tubli, et tahad trenni teha! Mind ei vii mitte ükski jõud jõusaali või kuhugi trenni. Vahel ikka kodus teen särgi higiseks ning teen pikke jalutuskäike, aga ei midagi intensiivset. Nii, et võid endale õlale patsutada küll. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. See, kui kodus olemas on mingit nänni, on üks paras nuhtlus :D

   Kui ma nüüd täiesti ausalt ütlen siis ega iga kord ei taha ja vahel harva jätan tegemata kui ikka üldse seda õiget tunnet ei ole! Aga neil hetkedel tuleb ennast alguses lihtsalt sundida, peale trenni annab tunda, kuidas enda liigutamine ikka ära tasus :)

   Delete