3/21/15

Maxeylash | Ripsmeseerum | Enne-pärast

Olen kasutanud Maxeylash ripsmeseerumit täpselt kuu aega. Seerum lubas ripsmed muuta pikemaks, tihedamaks ja tumedamaks ning seda kõike vaid kuu ajaga.

Kandsin seerumit nii alumisele kui ka ülemisele ripsmepiirile igal õhtul. Vahele jäi vaid üks päev, mil ma lihtsalt unustasin seerumi maale kaasa võtta. Vahet nägin ma tegelikult juba paari nädalaga, eriti siis kui olin peale kandnud ripsmetušši. Ripsmed nägid välja palju pikemad kui alustades. Praeguseks ajaks on ripsmed ikka väga ilusad - juurde on tulnud just pikkust. Päriselus on erinevust märgata rohkem kui piltidel. Tumedad on mu ripsmed niikuinii ja tihedamaks muutumise koha pealt ma ei oska kaasa rääkida, sest pildilt tunduvad ripsmed hoopis hõrdamad. Ehk lihtsalt sellepärast, et need veidi pikemad on.


Tootja lubab, et ripsmeseerumit jätkub 4-5 kuuks...noh, minu oma tundub juba praegu suhteliselt tühi olevat ja pean kurja vaeva nägema, et sealt normaalne kogus seerumit kätte saada. Ehk on asi selles, et ma panen seda peale rohkem kui ette nähtud, kartes, et äkki muidu mõni koht jääb ilma, kasutan seda nii alumistel kui ka ülemistel ripsmetel või pole seerumit pakendis lihtsalt nii palju kui võiks. Mõni ütleb, et kasutab ühte seerumit üle poole aasta. Olgu, ma saan aru, et ma kasutan seda ehk 2 korda rohkem kui ette nähtud, maksimaalselt 3 aga 6 ja peale? :D Ei tea ja kork on mul ka alati kõvasti kinni olnud nii, et ära see ka ei oleks saanud kuidagi kuivada.

Maxeylash seerum tõesti pikendab ripsmeid juba kuu ajaga, aga ma keeldun kategooriliselt selle eest pea iga kuu 70 € välja käimast, isegi kui see mulle kulmudeni vasikaripsmed suudaks kasvatada. Ehk vaatan uuesti hinnaklassilt veidi odavama, Placent Activ ripsmeseerumi poole, mis toimis samuti väga hästi.

Maxeylash ripsmeseerumi saad tellida SIIT!

2 comments:

 1. Sul nii ilusad tihedad ja tumedad ja pikad ripsmed! Juba alguses kaa :)
  Ise kasutan Placent Activ'i oma ja 2 nädalaga juba suured muutatused. Mul peale kandmisega sama :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Mariel! :)
   See peale kandmine on tõesti üks paras nikerdamine. Ma ikka üritan nii, et iga karv saaks juure juurest kokku - seda veel vaja, et mõni pikemaks kasvaks kui teine :D Väikest viisi perfektsionist olen.

   Delete