3/7/15

Montagne Jeunesse | NäomaskidJuba mõnda aega tagasi saadeti mulle Montagne Jeunesse maaletooja poolt mõned näomaskid. Varem olin neist ainult kuulnud ja lugenud aga proovimiseni ei olnud jõudnud.

Tegemist on näomaskidega, mida võib leida suurematest poodidest ning mille hinnaklass on kõigile taskukohane, jäädes 1-2 € vahele. Erinevate maskide valik on lai, aga kuna need tulevad 15 ml kilest pakendites, millest jätkub umbes kaheks korraks, on võimalik läbi proovida need kõik! Mina sain omale testimiseks näomaskid Strawberry Souffle (Maasika Suflee) ja White Chocolate (Valge Šokolaad).

Pakendid on pilkupüüdvalt värvilised ja nendelt vaatavad vastu eriti kihvtid tädid. Esimese hooga ajas mind muigama igal pakendil olev hoiatus "Välimus ja lõhn on oivalised aga palun ÄRA SÖÖ toodet - kasuta vaid välispidiselt!". Olgugi, et näomaskid lõhnavad sama meeldivalt kui kõlavad nende nimetused ning panevad tahtma keelega üle näo limpsata, ajavad mõlemad mingil põhjusel peale viite minutit mind iiveldama. Koostis on mõlemal maskil eeskujulik ja looduslik, seega saab asi olla ainult selles, et ma ei kannata pikalt magusamat lõhna, isegi kui see mulle väga meeldib. Mõlemat maski tuleb näol hoida 15-20 minutit.

Strawberry Souffle näol on tegemist niisutava ja puhastava näomaskiga. Peale kandes on see kreemjas ja õrnalt roosaka tooniga. Kuivades ei kisu ning maha tuleb lihtsasti ja libedalt. Peale maskitamist on tunda, et nägu on saanud vajaliku annuse niisutust ning näeb särav ja puhanud välja. Eraldi kreemitamist nahk ei vaja.

White Chocolate mask on eriti sügavalt puhastav. Samuti kreemjas aga toon tõmbab õrnalt rohekaks. Võrreldes Strawberry Souffle näomaskiga kuivab see mask näos rohkem ja tekitab enne maha pesemist veidi kiskuva tunde. Maha tuleb siiski sama libedalt ja kergesti. White Chocolate mõjub rohkem mu suurtele tumedatele pooridele ja muudab need vähem märgatavaks. Nägu ei vaja ka peale selle näomaski kasutamist ekstra kreemitamist. Maski kiitis heaks ka mu õe elukaaslane, kes koos minuga nagu tulnukas mööda maja ringi käis. Kokkuvõttes on Montagne Jeunesse näomaskid igati mõnusad ja kvaliteet trumpab hinna kõvasti üle. Plaanin proovida ka teisi, ehk veidi värskema lõhnaga näomaske kui poes silma hakkab.

Kas olete Montagne Jeunesse maske proovinud kui jah, siis milline on Teie lemmik? :)

3 comments:

 1. Isiklikult olen nende maskide austaja juba aastaid, avastasin need üldse välismaal elades.
  Kõige lemmikumad neist on sauna-efektiga näiteks .. imelised . Just otsisin oma varu välja ja hetkel olemas on mul Rohelise tee & ingveri oma ( jääkaineid väljutav ja poore puhastav kilemask ), Valge šokolaadi ja kookosvõi ( eriti sügavalt puhastav ), Mudamask ( stressivastane, sügavpuhastav, surnumere koostisosadega ), Sokolaadimask ( sügavalt niisutav, stressivastane, sügavpuhastav ) ja üllatus-üllatus Saunaefektiga mask ( stressivastane, sügavpuhastav, punase saviga - isesoojenev ) . Tegelikult on olemas mu lemmikute hulgas ka šokolaadi-apelsini mask, mis on samuti isesoojenev ja maailma parima šokolaadi ning apelsini lõhnaga, seda kahjuks Eestist veel leidnud ei ole ,aga lähen mõne kuu pärast reisile jälle ja sealt võtan kindlasti suurema koguse enda jaoks kaasa :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oh, need isesoojenevad tunduvad huvitavad! Ma ei ole kunagi mitte ühtegi maski proovinud, mis oleks soojendava efektiga, panen kindlasti kõrva taha ja kui märkan kuskil siis ostan endale ka prooviks :)

   Delete
  2. Tee seda kindlasti, soovitan soojalt :)!

   Delete