3/9/15

Tee tervislikuma Minani | Käisin täna jooksmas + Schwarzkopf kingiloosi/giveaway võitja

Jah, mina, läksin ilma, et keegi oleks mulle püssitoru kuklasse või noa kõrile surunud, täiesti vabatahtlikult ja sundimata jooksma! Tõmbasin isegi Endomondo rakenduse alla ja siis avastasin, et mu Galaxy Alpha on nii kõva, et saan 12 kuud mingi Samsungi kampaania korras tasuta Premium versiooni kasutada. Mitte, et ma teaks miks see parem on, sest tegelikult ma tahtsin ainult teada kui pika vahemaa ma läbin, enne kui siruli maas olen ja viimaseid hingetõmbeid tehes kedagi appi karjun. Ma läbisin lausa...2 km...ja siis mulle öeldi, et Endomondo äpp pidi täiega aiateibaid näitama, seega tont seda teab kui palju ma tegelikult jooksin, vähemalt läbitud tee näitas kaardi peal 100% õigesti, hiljem tegin toas igaksjuhuks ühe 20 minutilise intervalli ka otsa :D Kuna ilm oli selline nagu ta oli, siis mu ainukesed tossud, mis on juhtumisi valged, olid peale ringi ära tegemist sama s*****d kui see tee mida mööda ma rõõmsalt jooksin, teine pool teest oli nii jääs, et ma pidin mitu korda suunda muutma.


Tegelikult loeb ju ikkagi mõte ning see, et ma vähemalt proovisin ja täitsa mõnus oli. Saaks see nüüd ainult harjumuseks siis võiksin päris uhke enda üle olla, et käin vabatahtlikult jooksmas ja puha lisaks tavapärasele trennile. Valisin jooksmiseks kodu lähedal asuva väikese ringi suhteliselt metsa vahel Uueveski orus, suure tee äärde väga ei kippunud. Vahemaa läbisin ilma peatumata rahulikus tempos, siiski olin peale jooksmist läbi nagu Läti raha, neil on nüüd küll euro aga ikkagi.

Homme tuleb taipoksi trenni andma meile Eesti üks parimaid taipoksijaid Edvin-Erik Kibus ja minu suureks õnneks on arvestatud ka suhteliselt algajatega nii, et olen nagu kord ja kohus kohal ning ootan põnevusega mis saama hakkab.

Nädalavahetusel proovisin õitsevat teed Jasmine Fusion, mis pakkus nii silmailu kui ka maitseelamusi. Kaunis teelill on pärit Looduilu & Kadri Looduskosmeetika kauplusest Viljandis, teed saab tellida ka Loodusilu e-poest SIIT


Nüüd aga kingiloosi/giveaway võitja juurde, parampappaaa...Anni K! Sina oled võitnud endale kinkekoti viie Schwarzkopfi juuksehooldustootega, palju õnne! Võtan sinuga ühendust :)

Teistel aga ei tasu pead norgu lasta, sest käimas on veel teinegi, Zepter Cosmetics kingiloos, mille leiad SIIT! :)

2 comments:

 1. Suur aitäh! :)

  Väga tubli, leiaks ka sellist motivatsiooni, et jooksma minna :) Tuleb endale ühed kihvtid jooksujalanõud osta vist, siis peab ju need jalga panema :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pole tänu väärt, armas Anni! :)

   Uued trenniriided annavad alati lisamotivatsiooni, ei saa seisma jätta kui juba on valmis ostetud! :)

   Delete