3/1/15

Tee tervislikuma Minani | Kuues kuu | Enne-pärast

Möödunud on veidi üle poole aasta sellest kui alustasin oma teed tervislikuma minani. On olnud paremaid ja veidi halvemaid aegu aga üldjuhul on asi läinud ilma suuremate tagasilöökideta. Olen praeguseks saavutanud keha, millega juba vaikselt julgeks suvele vastu astuda. Õnneks on mul veel aega, et saavutada on unistuste vorm.

See nädal on mul möödunud suhteliselt vigaselt :D Neljapäeval sain trennis mõned sinikad jalgadele ja puusale ning reedel oli sellepärast trennis eriti õudne lööke kaitsta, keha pole veel täielikult harjunud.

Eile käisin õega üle pika aja jõusaalis, tööd said ka mõned lihased, mis enne arvatavasti ei ole saanud. Nüüd tahab mõni koht järsemat liigutust tehes krampi tõmmata, eriti hullud on lihased kaela läheduses selja peal, tegemist pidi olema trapetslihastega. Õnneks järgmine trenn on alles teisipäeval, seega ei tohiks asi päris masendav olla, selleks ajaks on ikka parem.

Tänast täpset kaotatud kilogrammide arvu ma öelda ei oska, sest pesitsen hetkel maakodus ja unustasin ennast hommikul enne söömist kaaluda, jääb see aga arvatavasti umbes 15 kg lähedusse, veidi alla või üles, täpselt ei tea. Mu kaal ei muutu hetkel nii kiiresti kui keha, seega kaalunumber langeb väga aeglaselt.

Nüüd aga näitan teile taaskord enne-pärast pilte. Esimene pilt on tehtud siis kui alustasin, septembris, teine on tehtud täna ning kolmas eelmine kord, umbes kolm kuud tagasi kui pilte lisasin. 


Kõhulihastega üritan ka ikka vaikselt tööd teha aga ega ma neid enne välja ei saa kui rasvakiht on pealt läinud. Siiski on lihaseid pingutades näha, seega olen praeguseks päris head tööd juba teinud.


28 comments:

 1. Sa oled ikka tõeliselt tubli! :) Tulemused on ju lausa silmaga näha ja loodetavasti on enesetunne ka parem. Keep up the good work!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh Sulle! Tunnen ennast palju paremini kui alustades! Vahel taban ennast mõtlemast, et miks ma ometi varem ei alustanud aga parem hilja kui mitte kunagi :)

   Delete
 2. Ohh kui tubli sa oled olnud!!! :)

  ReplyDelete
 3. Väga tubli oled olnud! Jätka samas vaimus! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Teen seda kindlasti! Aitäh sulle Leelo! :)

   Delete
 4. mul vist kahesilma vahele jäänud aga mis sul algkaal oli :)? väga tubli igastages

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma ei ole oma kaalunumbreid blogis avalikult veel avaldanud, lubasin seda teha siis kui eesmärk on saavutatud, siis on veidi julgem :) Kui aga soovid praegu teada siis kirjuta mulle postkasti, e-maili leiad kontaktide alt.

   Avaldasin millalgi oma kaalunumbri tegelikult ka oma kinnises grupis Tervislik Elu & Stiil siin https://www.facebook.com/groups/742402315847024/, et kui liitud ning otsida ja arvutada viitsid siis leiad ka sealt vastuse :)

   Delete
 5. Sul on jumala ilus kehakuju! Tubli ka!

  ReplyDelete
 6. Nii tubli!
  Sinu pilte vaadates tekib tunne, et ka endal on lootust :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Kindlasti on kui tahtmist jätkub! :)

   Delete
 7. Kas sul on kuskil kirjas ka näpunäiteid/soovitusi või, et mida sa täpsemalt teeb ja kui tihti? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Alustasin Kaalustalla.ee kavaga ja tegin trenni selle järgi. Seejärel hakkasin tegema rohkem omal käel - õde näitas harjutusi hantlitega ning treenisin paar korda nädalas ka Ab Ripper X video järgi kõhulihaseid. Nüüd olen pea kaks kuud käinud 2-3 korda nädalas taipoksis ja mõnikord teinud ise midagi. Toitun baasainevahetuse järgi aga varasemalt olen kasutanud ka Kaalustalla.ee kavast retsepte ning kalorite lugemiseks kasutan siiamaani Nutridatat :)

   Delete
 8. Vau! Nii tubli oled olnud! 6 kuud on pikk aeg ja kui sa oled suutnud kogu selle aja pühenduda, siis on ainult edasi palju kergem minna!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh sulle! On ette tulnud ka väiksemaid libastumisi aga edasi saab ainult paremaks minna! Tulemused hoiavad motivatsiooni üleval :)

   Delete
 9. Tean kui hea tunne see on! Oled väga väga tubli olnud, jõudu ja jaksu edaspidiseks :)

  ReplyDelete
 10. Neiu, kas sa ise ka aru saad, kui vedanud sul on tohutult ilusa kehakujuga. Jätka samas vaimus ja ma kujutan ette, kui vonks sa varsti oled. ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks ma proovin sellest vaikselt aru saama hakata, pole ammu oma õiget kehakuju näinud selle jama alt, mis peale oli kogunenud :D Nüüd saab loodetavasti ainult paremaks minna... :)

   Delete
 11. Tõesti, väga tubli ja ilus tulemus! :)

  ReplyDelete
 12. Vau, nii suur muutus- super tubli oled olnud! Väga hea tulemus! :)

  ReplyDelete