3/4/15

Zepter Cosmetics | Swisso Logical + kingiloos/giveaway

Need kaks ookeanisinises pakendis näohooldustoodet ja kätekreem Zepterilt jõudsid minuni mõned nädalad tagasi. Ma ütlen ausalt, et ma polnud sellisest firmast mitte kunagi mitte midagi kuulnud. Ilmselt seetõttu, et nn. tavakaubanduses neid tooteid vist üldse müügil ei olegi. Seega tundus põnev proovida midagi uut ja huvitavat. Swisso Logical sarja tooted on valmistatud Šveitsis.

I recieved two face care products in ocean blue package and a hand lotion from Zepter a few weeks ago. To be honest, I had never heard of this company before. Most likely, because their products are not sold in regular shops. So it was exciting to try something new and interesting. Swisso Logical products are made in Switzerland.

Swisso Logical kätekreem tuleb suures 300 ml pumbaga pudelis, väga mugav ja jätkub kauaks! Lõhn on magus, meenutab mulle Guess Seductive lõhna. Sisaldab keratiini, mis peaks tugevdama küüsi ning aminohappeid ja siilkübara ekstrakti. Kätekreemide koha pealt olen ma üpriski valiv, sest ma vihkan seda kui käed jäävad vastikuks ja kleepuvaks, mulle ei meeldi kui ma tunnen, et mul midagi käte peal on, see paneb mu tahtma käsi pesta. See kreem jätab käed aga mõnusalt siidiseks ja ma peaaegu ei tunnegi, et midagi peal oleks. Niisutab keskmiselt, ei ole liiga lahja ega ka liiga rasvane. Ma olen talve jooksul võidelnud pragunevate sõrmedega, põhjuseks nõude pesemine Fairyga ja külm ilm, nüüdseks kasutan küll nõude pesemise ajal kummikindaid aga sõrmed pole ikka veel päris korras. Kätekreem aitab mul vältida seda, et sõrmeotsad täitsa käest ära ei läheks.

Swisso Logical hand lotion is sold in a 300ml bottle, which is very easy to use thanks to the lid-pump and there's enough of it for a very long time! The scent is sweet, reminding me of Guess Seductive perfume. One of the components in hand lotion is keratin, which strenghtens the nails, and also amino acids and echinacea plant extract. I am rather picky when it comes to hand lotions, because I hate it when hands get sticky, I don't like it when it feels like there's something on my hands, it makes me want to wash them. This lotion, however, leaves hands nice and silky and it's almost like there is nothing on them. It's moisturizing qualities are very good, it's not too light, nor is it too greasy. I've battled with dry skin, main reason is cold weather and doing dishes with Fairy, I started using gloves while doing dishes but my hands are still not in a very good condition. Hand lotion helps me with it, however, so that my hands remain in a rather good condition. 

Swisso Logical Active Spa näokoorija on 150 ml lahtikäiva korgiga pakendis. Lõhn on väga värske aga võib-olla veidi liiga tugev näohooldustoote jaoks. Kui tavaliselt olen ma näokoorijate sees suutnud silmaga eristada koorivaid osakesi, siis selle sees mitte, koorija meenutab kreemi. Esimene reaktsioon oli, et kas see ikka saab oma tööga hakkama. Tuli välja, et saab küll! Koorijas sisalduvad pisikesed ja peenikesed koorivad osakesed koorivad nahka õrnalt kuid tõhusalt. Tegemist on kõige õrnema koorijaga, mida ma kasutanud olen, nahk saab puhtaks ja kooritud aga samas ei teki ärritust. Näokoorija sisaldab sheavõid, A-, E- ja C-vitamiine ja sellist huvitavat koostisosa nagu korallvetikas. Siiski vajab nahk peale koorija kasutamist niisutust. Mõne koorija puhul olen märganud seda, et koorijas sisalduvad õlid jätavad naha juba niisutatuks ja kreemi pole vajagi aga peale selle koorija kasutamist on paraku vaja haarata niisutava kreemi järele.

Swisso Logical Active Spa face scrub comes in a 150ml package. The scent is very fresh but maybe too strong for facial care. Usually I've been able to see scrubbing elements in face scrubs but not in this one, it reminds me of a facial creme not a scrub. At first, I was sceptical, whether it would do it's job. As it turned out, it did! Small and thin scrubbing particles scrub the face gently but thoroughly. It is the gentlest face scrub I have ever used, it cleans the skin but does not irritate it. Some of the face scrubs components are shea butter, A-, E-, and C-vitamins, and oligophycocorail. However, skin needs to be moisturized after using the face scrub. With some scrubs I've noticed, that the oils in them leave skin moisturized and you don't have to use lotion afterwards, but after using this one, moisturizing facial creme would be recommended. 

Swisso Logical Active Spa puhastav geel tuleb samasuguses pakendis nagu näokoorija ning lõhnab sama värskelt. Lõhna tõttu sobivad tooted kindlasti ka meestele! Sisaldab samuti huvitavaid koostisaineid nagu näiteks vetika ekstrakt, planktoni ekstrakt ja korallvetika ekstrakt, lisaks on toode on seebivaba! Geel on veidi paksema konsistensiga kui ma olen harjunud. Puhastab naha tõhusalt aga ei jäta seda ebameeldivalt kiskuma!

Swisso Logical Active Spa cleaning gel comes in a package similar to the one of face scrub and it smells just as fresh. The scent makes it okay for men to use it as well. It has some very interesting components, such as algae extracts, planktons extracts and oligophycocorail and above all that, the product is soap free. The gel is a bit thicker than I am used to. It cleans the skin very well and does not irritate it.

Alustan ka kuu ajast võitlust tselluliidiga. Jah, mul on see ja kindlasti olete mu "Tee tervislikuma Minani" postitustes seda tähele pannud! Ei aita siin kaalulangetus ega miski, vähemalt siiamaani pole aidanud. Kuigi mul erilist usku pole kunagi imekreemidesse olnud siis proovida võib ikka, halba kindlasti ei tee ja ehk suudab isegi üllatada! Alustan Swisso Logical Intensive Anti-Cellulite Treatment kasutamist, mille aktiivseteks toimeaineteks on kofeiin, karnitiin ja mõru apelsini ekstrakt. Lausa kahel teist on võimalik võita sama tselluliidivastane kuur!

I am also starting a month-long battle with cellulite. Yes, I have it and you have most certainly noticed it in my "A journey to a healthier me" posts. Nor weight loss or other things have not helped with it, at least not so far. Although I do not have much faith in "miracle products" it wouldn't hurt to try, there is nothing to lose and maybe I'll even be surprised. I start using Swisso Logical Intensive Anti-Cellulite Treatment, which active ingredients are caffeine, l-carnitine and synephrine. Two of you have a chance to win the same anti-cellulite treatment!

LOOSIS OSALEMISEKS:
1. Ole Facebookis Zepter International fänn (SIIN) ja liitu Zepter Eesti grupiga (SIIN)
2. Vajuta meeldib ja jaga kingiloosi infot Facebookis (SIIN)
3. Kirjuta Facebooki kingiloosi pildi alla "Osalen Zepter Cosmetics kingiloosis!"

Võitjad selguvad 30. märtsil!

Head loosiõnne! :)

TO PARTICIPATE:
1. Follow Zepter International on facebook (HEREand join the Zepter Eesti group (HERE)
2. Like and share the giveaway link on Facebook (HERE)
3. Write under the giveaway photo on facebook "Osalen Zepter Cosmetics kingiloosis" (participating in Zepter Cosmetics giveaway)

The winners will be announced on March 30!

Good luck! :)

Teil on võimalus osta Zepter Cosmetics tooteid ja saada tasuta individuaalne konsultatsioon nende kosmeetiku poolt sellel aadressil/You can buy Zepter Cosmetics products and get a free individual consultation of their cosmetologist on following address:
OÜ ZEPTER EESTI
Narva mnt.7, Tallinn
+372 630 9134 (Julia Silevitsh)
cosmetics@zepter.ee
http://www.zepter.ee/MainMenu/Products/Cosmetics.aspx* Zepter Cosmetics tooted on saadetud mulle testimiseks ja ettevõtte soovidele vastu tulles on postitus nii eesti kui ka inglise keeles/Zepter Cosmetics products were sent to me for testing and because of that the post is both in English and Estonian

No comments:

Post a Comment