3/30/15

Zepter Cosmetics | Swisso Logical Intensive Anti-Cellulite Treatment + kingiloosi võitjad/giveaway winnersOlen täpselt kuu aega kasutanud Zepter Cosmetics poolt saadetud Swisso Logical sarja Intensive Anti-Cellulite Treatment tselluliidevastast hoolduskreemi. Tselluliidiga olen võidelnud aastaid, eks põhjuseks ikka vale ja ebatervislik toitumine ning iseenda mitte liigutamine. Selle aja sisse jäävad päris mitmed kreemid ja geelid mida ma olen proovinud lootuses, et äkki seekord aitab. Siiski olen enamustel kordadel olnud ikkagi pettunud.

I've been using Swisso Logical's Intensive Anti-Cellulite Treatment for exactly a month now. I've battled with cellulite for years, probably because of unhealthy food and not taking care of my body. I've used many creams and gels before, hoping they would help, but most of the times they've disappointed me.

Intensive Anti-Cellulite Treatment tuleb 200 ml lahtikäiva korgiga pakendis ning sisaldab peamiste toimeainetena kofeiini, karnitiini ja mõru apelsinikoore ekstrakti, mis kõik peaksid aitama võidelda tselluliidiga. Hoolduskreem lubab kahe kuuga kaotada kintsudelt pea 5 cm. 

Intensive Anti-Cellulite Treatment is sold in 200ml bottle and it's main ingredients are caffeine, carnitine and synephrine, that are all suppose to help you fight with cellulite. It is suppose to help you lose 5 cm of cellulite from your thighs.

Mulle meeldib väga kreemi veidi geeljas tekstuur ja värske lõhn, samuti see, kuidas nahk peale kreemitamist tundub. Määrisin igal hommikul ja õhtul kreemi nii kintsudele kui ka kõhule.

I like the gel texture of the cream and the fresh scent and also the way my skin feels like after using it. I used it every morning and evening on my thighs and stomach.

Kuu aja jooksul olen kaotanud sentimeetreid nii kintsudelt kui kõhult, aga seda ei saa paraku lugeda ainult kreemi mõjuks, sest tegelen aktiivselt kaalulangetamisega ning kadunud on ka õige mitu kilogrammi. Siiski tunnen, kuidas nahk on rohkem pingul ning palju siledam ja mõnusam kui alustades. Hoolduskreemi pinguldavat efekti tundsin ma tegelikult juba üsna kuuri alguses.

In a month I've lost centimeters from both thighs and stomach, but this is not only because of the cream, since I am currently in a middle of a weight loss and I've lost several kilograms while using it. I still feel how my skin is much smoother than when I first started using it. However, I could feel the positive effect of the Anti-Cellulite Treatment quite soon after I started the treatment. 
Minu kui kaalulangetaja jaoks on oluline, et nahk jääks ka peale alla võtmist pingule ja trimmi. On ju teada tuntud tõde, et rasedad kreemitavad ennast, et vältida venitusarme, seetõttu usun, et kaalulangetamise ajal kreemitamine ja naha niisutatuna hoidmine on tegelikult vajalik, et nahk kiiremini tagasi tõmbaks ja elastsem oleks. Kas selleks on vaja kasutada just tselluliidivastast kreemi, ei tea, aga mina isiklikult tunnen, et Intensive Anti-Cellulite Treatment hoolduskreem on muutnud mu naha tunduvalt paremaks ja pringimaks kui see oli enne kreemi kasutamist. Tselluliiti on vähem ja kuna nahk on muutunud siledamaks, siis on ka vaatepilt ilusam.

As a person who is in the middle of a weight loss, it's important for me to have a smooth and tight skin after I lose some weight. It is a known fact, that people who are pregnant use different creams to avoid stretch marks, so I believe, that while losing weight, it is very important to keep your skin moisturized to avoid loose skin. Does it have to be an anti-cellulite cream, I don't know, but I personally feel, that Intensive Anti-Cellulite Treatment has made my skin much smoother and firmer. I have less cellulite and since my skin is much smoother, I also like the way my skin looks like.

Ma ei liigitaks tootet just imet tegevate toodete alla ja jätan Teile võimaluse ise otsustada kas uskuda tselluliidivastastesse kreemidesse või mitte aga võin öelda, et mulle Swisso Logical Intensive Anti-Cellulite Treatment meeldis ning see pani mind rohkem rõhku pöörama naha niisutamisele kaalulangetamise ajal. 

I wouldn't say it's a miracle treatment and I will leave it up to you, whether you believe in anti-cellulite treatments or not but I can say, I personally like Swisso Logical Anti-Cellulite Treatment and it made me pay more attention to keeping my skin moisturized during a weight loss.

Nüüd siis kingiloosi võitjate juurde. Kaks õnnelikku, kes saavad läbi teha täpselt selle sama tselluliidivastase hoolduskuuri on Grete R  ja Annika J! Palju õnne, võtan teiega ühendust! :)

And now to the winners of the giveaway. Two lucky ones, who can try the same anti-cellulite treatment are Grete R and Annika J! Congratulations, I will contact you soon!

Teil on võimalus osta Zepter Cosmetics tooteid ja saada tasuta individuaalne konsultatsioon nende kosmeetiku poolt sellel aadressil/You can buy Zepter Cosmetics products and get a free individual consultation of their cosmetologist on following address:
OÜ ZEPTER EESTI
Narva mnt.7, Tallinn
+372 630 9134 (Julia Silevitsh)
cosmetics@zepter.ee
http://www.zepter.ee/MainMenu/Products/Cosmetics.aspx* Zepter Cosmetics tooted on saadetud mulle testimiseks ja ettevõtte soovidele vastu tulles on postitus nii eesti kui ka inglise keeles/Zepter Cosmetics products were sent to me for testing and because of that the post is both in English and Estonian

No comments:

Post a Comment