4/3/15

Filmijuttu | Furious 7
Täna räägin ma veidi teisel teemal kui tavaliselt ja jagan ühe filmisoovituse! Ilmselt olen ma inimene, kes on müüdud kohe, kui filmis on kiired ja ilusad autod ning tuntud ja head näitlejad. Eile käisin Tartu Cinamon'is vaatamas filmi Furious 7, mida ma olen oodanud sellest ajast saati kui kinos Fast & Furious kuuendat osa vaatamas käisin ehk mul pole õrna aimugi kui palju aega sellest möödas on.

Furious 7 on minu arvates kõige kreisim kõigist Fast & Furious osadest, kohati ehk liigagi. Kõik efektid, trikid - neid oli nii palju, et osad võis liigitada ulme valdkonda. Siiski olid need tehtud nii hästi, et vähemalt pool filmi ajast mul süda lihtsalt puperdas sees ja mõtlesin omaette, et mis nüüd siis edasi saab. 

Sisu kui sellist oli kogu selle action'i kõrval võrreldes teiste osadega ehk veidi vähem, aga siiski meeldis mulle seitsmes osa rohkem kui kuues ja nii mõnigi teine Fast & Furious film. Samuti ei tulnud puudu huumorist ja filmis pöörati palju rõhku perekonna tähtsustamisele.

Film pakkus pinget nii emotsionaalselt kui visuaalselt, seega ei tohiks Furious 7 fännidele pettumust valmistada. Lõpp, mis oli täielikult pühendatud Paul Walker'ile oli ilus ja südantliigutav, samas kurb, et me ei näe seda head näitlejat enam järgmistes osades.

Kui ma reeglina mitte kunagi ei viitsi ühte filmi kaks korda vaadata, siis hetkel ootan ma, et Furious 7 DVD välja lastaks, et ma saaksin filmi uuesti vaadata!

Kokkuvõttes soovitan kõigil fännidel ja ka mitte-fännidel filmi vaatama minna - ühest majast teise lendavad autod on vaatamist väärt!

Lõpetuseks lisan ka oma lemmik track'id filmist:
Kas olete juba Furious 7 filmi vaatamas käinud või plaanite minna?

4 comments:

  1. Täna lähen vaatama, meeldiv lugeda, et oli väärt ootamist! :)

    ReplyDelete