4/12/15

Schwarzkopf Palette | Perfect Care Color 219


Jälle on poelettidele prantsatanud midagi uut ja minul oli taaskord vaja värvi, et peita oma üle mõistuse palju välja kasvanud juuksejuured. Tavaliselt kasutan ma eranditult L'Oreal Prodigy värvi, aga kui näen midagi uut, siis annan sellele võimaluse, nii ka seekord. Minu valikuks sai Palette Perfect Care Color toon 219 (Icy Blond).

Värv lubab helendada juukseid kuni 2 tooni võrra, mis ilmselgelt ei pea poevärvide või vähemalt minu puhul paika. Miks ma muidu heleblondide juustega ringi lehvitan, omades ise samal ajal täitsa tumedaid juukseid.Pakis on kinnitav emulsioon, värvikreem, hooldav palsam ja kilekindad.

Värv on suhteliselt paksu konsistensiga, kausis näeb välja pärlitooni ja veidi sädelev/läikiv. Lõhn on tugev, aga meeldiv lillelõhn. Meenutab mulle Vichy Idealia Life näoseerumi lõhna, mis mul mõnda aega tagasi kasutuses oli. Kuna ma lasen katta oma juuksejuured umbes 7 cm ulatuses, siis arvas ema, kes jätkuvalt tegeleb minu juuste värvimisega, et värvi võiks rohkem olla - ei peaks nii palju koonerdama ja oleks lihtsam.

Perfect Care Color värv ajas pea ainult õrnalt kihelema ja seda ka mitte igalt poolt. Siiski kuivatas see värv mu juukseid rohkem kui teised, mida viimase aasta-kahe jooksul kasutanud olen. Nüüd pean maskiga neid turgutama.

Edit: Mu peanahk sügeles järgmisel päeval päris hullusti. Tundub, et värv kuivatas ka mu peanahka korralikult.

Toon jäi ilus hele, veidi hallikam kui tavaliselt ja juured said samuti heledaks. Kahjuks pildi peal see nii hästi välja ei tulnud, sest valgus on taaskord erinev. Enne pilti ma siia lisama ei hakka, sest ma lihtsalt ei viitsinud sama pilti umbes sajandat korda uuesti teha. Mu juuksed on ikka veel enne värvimist samasugused nagu olid eelmisel, üleeelmisel ja veel mõnel varasemal korral - vaata SIIT, SIIT või SIIT! Pärast pildil on mu juuksed siledamad, ma leidsin kammi üles! :D


Olen Palette Perfect Care Color värviga rahul, aga teist korda ei ostaks ka seda. Tundub, et Schwarzkopfi värvid L'Oreal'ile vastu ei saa ning pöördun jälle tagasi Prodigy juurde, mis ei pane pead kihelema, ega kuivata liigselt juukseid.

Schwarzkopf Perfect Care Color on saadaval suuremates kauplustuses ja hind jäi Maksimarketis sooduka ajal 3-4 € vahele.


12 comments:

 1. See blondeerimine on korralikult juukseid rikkunud. Otsad on nii katki ja karvased. :( Soovitan seda toodet proovida: http://www.levelzone.ee/et/schwarzkopf-professional-bonacure-repair-rescue-sealed-ends-75ml Ainuke, mille juurde pöördun alati tagasi.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ükski toode paraku juukseotsi terveks ei tee, kõik on läbi proovitud. Tegelikult mul katkisi otsi väga ei olegi. Käin regulaarselt kuumakäärilõikuses, aga juukseotsad on lihtsalt kuivad nindgsellepärast ka turris. Blondeeritud ja kunagi ammu retsi saanud osa on välja kasvamata - see võtab aega, aga olen ka hetkel juba täitsa rahul. Ma ei blondeeri juukseid juba väga ammu vaid värvin juuksejuuri blondide värvidega, blondeerimine on täiesti teine teema - seda harrastasin ma oma lollusest mõned aastad tagasi eriti kangete blondeerijatega.

   Soovitan lugeda minu lugu sellest, kuidas ma oma juuksed enamvähem korda sain: http://cairzu.blogspot.com/2014/05/juuksed-lugu-sellest-kuidas-ma-oma.html

   Delete
 2. Kui veel proovinud ei ole, siis ma soovitaks Garnieri COlor Naturals Creme värve, olen ise ka blond ja siiani on kõik blondid toonid jäänud ilusad hallika varjundiga, juuksed peale värvimist mega pehmed ja hind on maximas sooduka ajal isegi 2 eurot :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh soovituse eest! Ehk proovin millalgi ära, kui julgen :) Praegu kirun seda Perfect Care Color värvi, eile polnud häda midagi, aga täna hommikul pea sügeles nii mis hirmus. Tundub, et kuivatas peanaha ka ära peale juuste. Õnneks nüüd juba enamvähem normaliseerunud olukord :D

   Delete
 3. Toon tundub väga ilus, aga need muud omadused (kuivatav nii juustele kui peanahale) vist ei kaalu seda üles. Ma ise olen nüüd umbes pool aastat juuksuri juures värvinud Macadamia värvidega ning käsi südamel- ma ei näe, et mu juuksed oleks paremas seisus ja kaunima tooniga kui varasemalt ise Prodigyga (sama toon, millega Sinagi kui ma õigesti mäletan) värvides. Kaalun tagasipöördumist koduvärvimise juurde.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Selle kuivatava omaduse pärast jääb värv tõesti teist korda ostmata. Ma olen elu jooksul juuksuris ainult erinevaid triibutamisi teinud (varsti ongi plaanis tumedaid triipe teha, et üldpilt tumedam ja huvitavam oleks), juuri olen alati kodus värvinud. Kui esimest korda tahtsin tumedast heledaks saada, siis kärsatati juuksuris mu juuksed nii ära ja olin kusekollane, samas ma olin noor ja loll ka siis ja noh...läksin teist ja kolmandat korda veel, et heledamaks saada :D Prodigy on hea, ma olen värvinud nii 10.21 tooniga kui 9.10, viimane neist tundus veidi hallikam, aga mõlemad on väga head värvid :)

   Delete
 4. MIna soovitaks proovida Tints of Nature värve, ei haise spetsiifiliselt nagu teised juuksevärvid ja palju palju tervislikumad! :) Need pildil olevad juuksed näevad küll välja rohkem nagu vatt, mitte juuksed.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks see viimane pilt on veidi ebaõnnestunud :D Just peale värvimist ja peale seda tehtud, kui tuul juukseid on sasinud, reaalselt need ikka päris nagu vatt ei ole :D Nüüd enam ei olegi tegelikult valge, nüüd tumedam ja triibuline, nii pea enam ise juuste värvimisega ei tegele.

   Delete
 5. Kui ma veel juukseid värvisin, siis ainus helw toon mis ei jätnud mu juukseid halliks, oli Palette Deluxe toonis white gold. Ainus sari mis mu peanahka khelema ei jätnud. Syossi värvid näiteks jätavad alati pea mitmeks päevaks hirmsastivsügelema, kuigi tootja peaks vist sama olema ?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mulle on alati hästi sobinud L'Oreal Prodigy juuksevärvid. Kui ma õigesti mäletan siis olen kunagi väga ammu seda Palette värvi proovinud mida mainisid, kahjuks ei mäleta milline oli tulemus. Proovida ka ei saa, sest vahetasin juuksevärvi ja nüüd värvin juuksuri juures :D

   Delete
 6. Kas kuumakäärilõikus on väga hea ja soovitad ? tahaks minna proovima aga ei julge. paljud ütlevad negatiivset et teevad juuksed takkuks ja koledaks. :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mina isiklikult soovitan. Peale seda, kui ma hakkasin käima kuumakäärilõikuses, hakkasid mu juuksed uuesti kasvama, s.t. ei murdunud enam ära. Enne seda jäid juuksed ainult lühemaks, ei olnud isegi mitte õlgadeni. Samas ma ei saa väita, et tavaline lõikamine sama efekti ei oma, sest ma ei käinud isegi niisama juukseid lõikamas - lõigatakse ju veel lühemaks :D Kuumakäärilõikuse pluss on kindlasti see, et pikkust lõikusega väga palju ei kaota, samas minu juuksed on peale igat lõikust järjest paremas seisus, lisaks muutuvad ajaga paksemaks. Juuksed on mul ikka kuivad, aga õigete toodetega olen suutnud seda enamvähem kontrolli all hoida, lisaks muidugi see, et ma ei blondeeri enam oma niigi retsi saanud juukseid. See, et kuumakäärilõikus juuksed takku ja koledaks teeb nüüd küll väga usutav ei tundu, kui just ei satu mõne eriti oskamatu juuksuri käe alla. Juuksed muutuvad takuseks ja koledaks ikka muudel põhjustel, tean omast käest.

   Delete