5/15/15

Health & Beauty | Mudašampoon & Surnumere mineraalidega shea juuksemask

Nii kui aastaajad vahetuvad keeravad juuksed mulle käki kokku. Pea eranditult muutuvad seoses sellega mu juuksed ekstra kuivaks (jah, veel kuivemaks kui nad muidu on), hakkavad rohkem välja langema ja juuksejuured muutuvad kiiremini rasuseks. Täielik õudusunenägu. Lisaks sellele otsustasin oma juukseid värvida ja nüüd olen hoopiski triibuline. See pani omakorda põntsu juustele. Tulemus on tegelikult üle mõistuse kena ja ma olen nii rahul, et otsustasin oma valge blondi peaga hüvasti jätta või mis Teie arvate?


Just sellel hetkel, kui mu vanast juuksemaskist olid järel vaid riismed ja juuksed ise üpriski nirus seisus, tõttas appi Kadri, kes pakkus mulle proovimiseks omal valikul Health & Beauty šampooni ja palsamit, mis on rikastatud Surnumere mineraalidega. Surnumere mudast ja selle kasulikkusest olen varem rääkinud SIIN!Valisin välja Mudašampooni ja Shea juuksemaski, mis on mõeldud väga kuivadele juustele.


Mudašampoon - Šampooni on selles mugavas vajutatava korgiga pudelis 400 ml jagu, seega jätkub pikaks ajaks. Tegemist on šampooniga, mis on täiesti tumepruuni värvi, peaaegu must. Ma alguses ei saanud arugi, kui pakendile peale vaatasin. Arvasin, et pakend on nii tume, aga see on tegelikult läbipaistev, sisu on hoopis musta värvi :D Sellest ei tasu end ehmatada lasta, sest šampoon juustele mingit tooni ei anna. Olen ise heledapealine ja kõik, mis pestes pähe läheb, tuleb ka sama lihtsasti maha. Ma ei ole kõige osavam lõhnade kirjeldamises, aga tavaliselt olen sellega ikka hakkama saanud, seekord on kirjeldamine aga eriti raske. Lõhn on midagi värske, hapuka ja magusa vahepealset, pigem tagasihoidlik - meeldib mulle väga! Šampoon on keskmise konsistensiga, aga huvitava geelja, libeda tekstuuriga. Peale šampoonitamist on tunda, et ka juuksed on libedad. Vahutab hästi ja jätab peanahale eriti mõnusa puhtuse/värskuse tunde. See on teistmoodi kui ülejäänud šampoonidega, mida ma proovinud olen. Tunnen, et mudašampoon rahustab mu peanahka. Lisaks püsivad juuksed veidi kauem puhtad.Shea juuksemask - Mu päästeingel! Peale värvimist, kui mu juuksed olid ekstra kuivad, otsustasin, et mu juuksed vajavad kõvasti turgutamist. Nii võtsingi kätte ja panin kolmel järjestikusel pesukorral paaripäevaste vahedega omale juuksemaski pähe vähemalt pooleks tunniks. Juuksed olid paremas seisus juba peale esimest pesukorda, kui olin kasutanud nii Mudašampooni kui ka Shea juuksemaski. Järgnevatel kordadel olid mu juuksed paremas seisus, kui nad olid enne värvimist. Lisaks kergesti kammitavad. Maski on topsikus 250 ml, mis on tegelikult naljakas, sest pakend ise näeb välja nagu oleks seal kaks korda rohkem sees. Tops on paksuke, aga samas kerge - mugav käes hoida, ei pane ajama kuskile! :D Lõhn on intensiivsem kui šampoonil ja pigem magus, aga tunda oma samu lõhnanüansse. Mask ise on parajalt paksu konsistensiga ning ülimalt toitev ja niisutav, väikesest kogusest piisab täiesti. Ma ei raatsikski laristada, muidu saab hea kraam kiiresti otsa.

Health & Beauty tooted on siiani kõik olnud oma nime väärilised ja kuna mind rõõmustati sünnipäeval Loodusilu & Kadri Looduskosmeetika kaupluse kinkekaardiga, siis lisaks muule heale-paremale on mul õige pea plaanis jahtima minna Surnumere mineraalidega juuksepalsamit.

Health & Beauty tooted põhinevad Surnumere mineraalidel ja on toodetud Iisraelis. Tooted on parabeeni vabad, neid ei testida loomadel ja sisaldavad lisaks Surnumere mineraalidele vitamiine, taimeekstrakte ja erinevaid õlisid.

Tooted leiate Loodusilu & Kadri Looduskosmeetika kauplusest Viljandis või Loodusilu e-poest SIIT!

Kas olete kokku puutunud Surnumere toodetega? Muljetage!

2 comments:

  1. Tooted tunduvad midagi mulle olevat. Olen ka kimpus kuivema poolsete juustega. Mul tegi värvipesu oma töö ja siiani pole leidnud seda õiget toodet, mis juustele pai teeks. Tuleb ka vist neid samu tooteid proovida :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Soovitan proovida, tõesti mõnusad! Lisaks veel looduslikumad kui paljud teised juuksehooldustooted :)

      Delete