5/15/15

Ripsmed | Sellest, kuidas need pikkust ja tihedust viskama hakkasid

Mäletate kui ma rääkisin Maxeylash ripsmeseerumist ja sellest, kuidas see kuu ajaga tühjaks sai?  Ei mäleta? Loe SIIT! Siiski olin õnnelik, et seerum mingil määral toimis ka selle lühikese aja jooksul.

Nüüd aga unustagem kõik ripsmeseerumid, sest juhtunud on midagi eriti huvitavat. Mu ripsmed on kõvasti visanud nii pikkust kui ka tihedust. Ma nüüd ei teagi, millise toote kaela süüd ajada, seega ajan kõik lihtsalt porgandiõli kaela.

Olen viimasel ajal agaralt näol kasutanud Green Nature Porgandikreemi ja Porgandi kuivõli ning Vestige Verdant näoõli. Kuna tegemist on looduslike toodetega, siis olen eiranud igal pool levinud soovitust näokreemi mitte silmade ümbrusesse panna (selleks on silmakreem, bla, bla, bla...) ja kreemitades tõmmanud käega julgelt üle silmade/ripsmete. Nüüd on tulemus käes, vaadake ise! Ülemine pilt on tehtud peale Maxeylash seerumi kasutamise lõpetamist ja kaks alumist pilti veidi erinevate nurkade alt on tehtud täna, poolteist kuud hiljem.
Ma mõtlesin Placent Activ seerumi soetamise peale, aga ma ei kujuta ette millistesse kõrgustesse mu ripsmed siis veel tõusevad. Need ei ole mul mitte kunagi nii pikad ja tihedad olnud. Ma ei ole isegi 2-3 nädalat ripsmetušši kasutanud, seega on mul hetkel kiusatus minna ja need lihtsalt ära värvida, et näha kui suur on efekt siis kui ripsmed on värvitud. Võib-olla mängivad siin rolli ka mu praegused enamvähem tervislikud eluviisid, mida ma 9 kuud harrastanud olen :D

5 comments:

 1. Tahan ka!!! :D Uskumatu tulemus!

  ReplyDelete
 2. Äkki on Maxeylash alles nüüd hiljem tõeliselt mõjuma hakanud.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma olen varasemalt igasuguseid seerumeid kasutanud, mis kõik, olgem ausad, on sarnase koostisega ja peale kasutamise lõpetamist need enam edasi ei mõju. See on ka põhjus, miks peab seerumeid edasi kasutama jääma, aga lihtsalt harvemini, et tulemus säiliks. Samuti ei ole ükski seerum nii märgatavalt mu ripsmeid tihedamaks/paksemaks teinud ja peale kasutamise lõppu on alati mõne kuuga endiseks tagasi muutunud. Seega ma panustaks pigem õli sisaldavate toodete peale :D Eks näha ole, kui kauem aega möödas on. Hetkel tundub, et ripsmed muutuvad veel ilusamaks.

   Delete
 3. Võimas! :) Olen ise ka märganud,et õlid näohoolduses mõjuvad ripsmetele ja kulmudele hästi.
  Ja tõesti,seerum mõjub täpselt seni kuni seda kasutada. Aga ma soovitan hoopis Feg ripsmeseerumit.Proovisin enne mitmed läbi ja mingit tulemust ei tähendanud,lausa kaotasin usu ripsmeseerumitesse.Aga Feg ripsmeseerumiga nägin 2 nädalaga juba selgelt vahet. Ja palju odavam kui enamus seerumeid.

  ReplyDelete