5/16/15

Tee tervislikuma Minani | -20 kg!

Teatan, et olen tänaseks kaotanud 20,1 kg! Mäletan, kui ma olin õnnelik kümne kaotatud kilogrammi üle, nüüd olen veel õnnelikum! See on lihtsalt uskumatu, et ma olen nii kaua vastu pidanud ja ei ole alla andnud isegi siis, kui kaal langemise märke pikka aega ei näidanud. Võtsin lahti oma kõige esimese Tee tervislikuma Minani postituse (loe SIIN), kus ma seadsin omale esialgseks eesmärgiks kaotada 20-25 kg. Ütleme nii, et esialgne eesmärk on täidetud ja ma tunnen ennast suurepäraselt, aga nüüd on aeg latt kõrgemale seada. Ideaalkaalu saavutamiseks tahan ma alla võtta veel 10-15 kg, siis on ehk lootust oma peidus olevad lihased päevavalguse kätte saada.

Pean tõdema, et kuigi ma oma esimeses Tee tervislikuma Minani postituses mainisin, et blogi muutumist terviseblogiks kartma ei pea, siis pooled postitused, mis on selle 9 kuu sisse jäänud, on just toitumise ja treeningute teemal. Loodan, et keegi seda pahaks ei pane, sest kaalulangetamise teema on hetkel tähtis osa minu elust ja suureks rõõmuks on toonud mulle mitmeid uusi jälgijaid, kes minu tegemistele kaasa elavad ja igati toetavad. Aitäh Teile!

Ehkki vahepeal korraks libastun, olen ma siiski uue elustiiliga harjunud. Toitun tervislikumalt, teen trenni, viimaselt ajal olen isegi veepudelit kaasas tassima hakanud, et ma ei unustaks piisavalt vedelikku tarbida. On hetki, kui ma ei taha ja ei viitsi ennast liigutada, aga olen leidnud endas selle jõu ja arusaamise, et mulle ju tegelikult meeldib trenni teha. Nii ma neil hetkedel sunnin end ja hiljem olen kordades õnnelikum kui ma oleks olnud diivanile lesima jäädes.

Kõige kihvtim on see, et kaua vihatud jooksmine on mulle meeldima hakanud ja muutnud mu teiste trennide kvaliteeti! Hämmastav, kuidas üks väike asi võib nii palju energiat juurde anda. Eilegi, vabal päeval, käisin kaks korda jooksmas umbes 3,5 km pikkust ringi.

Mõne nädala pärast plaanin teha ka uued enne-pärast pildid. Eks siis on näha, millises vormis ma suvele vastu astun!

Ostsin omale ära ka Philips GoGEAR FitDot mp3-mängija. Otsuse tegemisel sai määravaks käe külge kinnitamise võimalus ja jublakas kõrvaklappide küljes, mis aitab neid kõrvas paigal hoida. Olen väga rahul!


8 comments:

 1. Oh, kui tubli ja vägagi inspireeriv! Ma ise hetkel viibin selles libastumise fraasis aga ehk tulevik on tiba helgem :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Libastumine on mööduv nähtus ja vahel ehk isegi vajalik. Tähtis on uuesti ree peale saada ja oma eesmärkide poole edasi püüelda :)

   Delete
 2. Nägin Sind ükspäev poes, oleks tahtnud sulle tere öelda, sa siiski üks super blogija :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehe, aitäh Sulle! :) Järgmine kord ütle julgelt. Ma ilmselt võin korraks lolli näoga vahtima jääda, aga ütlen kindlasti vastu ja veedan ülejäänud õhtu mõeldes, et kes see oli. Seejärel ajan kõik lihtsalt oma kehva mälu kaela :D

   Delete
 3. Väga väga tubli, lihtsalt super! :)

  ReplyDelete
 4. Rohkem pilte endast. aga tubliiiiii ;-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma ei ole viimastel aastatel kõige agaram kaamerale poseerija olnud, vähemalt korralikke pilte pole tegemas käinud. Niisama pilte lisan aeg-ajalt enda isiklikule Facebooki kontole või Instagrami :D Aitäh!

   Delete