6/22/15

Colgate Max White One | Hüvasti breketid & tere tulemast säravvalge naeratus!Ma vist ei olegi veel maininud, et ma sain juuni alguses breketitest lahti. See pool aastat läks nii kähku ja pisike hambavahe on nüüdseks kadunud. Umbes samal ajal sain ka paki Colgate toodetega, millest täna lähemalt räägin. Tegemist on Max White One hambaid valgendava sarjaga, mis lubab naeratuse valgemaks ja säravamaks muuta ühe nädala jooksul. Kõlab hästi?!


Alustame sarja uusimast liikmest, Colgate Max White One Optic hambapastast. Päris ausalt öeldes ei kasutanud ma seda hambapastat esimest korda. Enne paki saamist olin ma ühe sellise tuubi hambapastat juba tühjaks kasutanud. Vahelduseks küll jälle breketikandjatele mõeldud suuhooldussarja ostnud, nii igaksjuhuks, kuid plaanisin omale peale breketitest vabanemist uuesti soetada just Max White One Optic hambapasta. Põhjus on lihtne. Tegemist on hambapastaga, mis on mõnusalt mündine, vahutab piisavalt ning jätab suu/hambad tõeliselt puhtaks ja värskeks. Samas ei ole pasta liiga kange. Lisaks sisaldab see optilisi kirgastajaid, mis on nähtavad väikeste siniste täpikestena.Need samad täpikesed suudavad hambad koheselt muuta säravamaks ja valgemaks. Eriti hästi on seda näha siis, kui oled pikalt kasutanud breketikandjatele mõeldud suuhooldustooteid, mis muudavad hambad...kuidas nüüd öelda...tuhmiks ja mingist valgendavast efektist ei ole nende toodete puhul haisugi. Colgate Max White One Optic lahendab selle probleemi ja muudab hambad taas säravvalgeks! 


Colgate Max White One suuvee osas olin alguses skeptiline, sest siiamaani on kõik poes müüdavad olnud väljakannatamatult kanged. Minu üllatuseks on see suuvesi erand. Max White One suuvesi on alkoholivaba, mis on väga positiivne. Seetõttu ei ärrita see ka mu igemeid! Maitse on mündine, samas mitte nii hea, kui hambapastal. Siiski annab suuvesi viimase lihvi hambapesule ja jätab värske tunde pikemaks ajaks.Colgate Max White One hambaharjaga ma sõbraks ei saanud. Minu jaoks on medium variant sellest liiga kõva ja peale paari kasutuskorda lendas prügikasti. Mu igemed on lihtsalt nii õrnad, et neid on võimalik harjata ainult eriti pehme hambaharjaga. Minu lemmik on  ja ilmselt selleks ka jääb Colgate SlimSoft Charcoal hambahari!

Milliseid valgendavaid tooteid olete Teie kasutanud?

3 comments:

 1. Nii naljakas kuidas üks toode mõjub inimestele nii erinevalt :) Mina sain ka neid proovida, minu jaoks oli isegi see suuvesi kange, loputasin sellega suud nagu pakil oli kirjas - umbes 30sekundit - aga poole peal juba ei suutnud ja silmad jooksid vett :P Mingi aja peal muidugi harjusin juba ja nüüd õnneks on seal 1-2 korra jagu seda. Hambahari oli samuti liiga kõva, aga samuti harjusin ja tunnen kuidas ta ikka eemaldab terve päeva jooksul kogunenud toidujäägid.
  Aga enne kasutasin samuti pikalt just seda Colgate SlimSoft Charcoal hambaharja, mis oli tõesti mõnna mõnna :)
  Kas sa nägid reaalselt ka nädala ajaga muutust, et hambad olid valgemad? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oh, ma arvan, et kui sa teisi variante poes pakutavatest proovid, eriti neid, mis alkoholiga on, siis kukud päris pikali, vot need on alles kanged! Osad on nii hullud, et ei kannata 5 sekunditki loputada :D Ma ei suuda vist kõva hambaharjaga harjuda, kardan, et teen viga oma igemetele. Pidevalt nendega mingi jama, ei julge riskida. Selle pehmega lihtsalt harjan pikemalt ja tugevamalt ning saab väga hea tulemuse ilma igemeid ärritamata :)

   Hambad muutusid silmnähtavalt heledamaks juba pärast paaripäevast kasutamist. Oma osa on kindlasti ka selles, et need breketikandjatele mõeldud suuhooldustooted on sellised vähe naljakad ja rohelist värvi, ei mõju hammaste toonile kõige paremini. Max White One Optic muutis põhimõtteliselt koheselt hambad heledamaks ja säravamaks. See oli ka põhjus, miks ma plaanisin uuesti sama hambapasta soetada, aga jõuti ette ja saadeti niisama. Mu hambad ei olnud enne breketite panekut ka nii valged, kui on praegu. Samas pole need mul ka otseselt kollased mitte kunagi olnud :)

   Delete
 2. Tere. Kust ma saaksin ühendust võtta colgate firmaga, et koostööpakkumise pakkuda?

  ReplyDelete