6/20/15

Veidi juttu

Ma tahtsin neljapäeval kohutavalt oma emotsioonidest, mis mind sel päeval valdasid kirjutada ja kõigest muust, aga kuna mu käed on alles tänaseks värisemise lõpetanud, siis teen seda nüüd.

See nädal on minu jaoks olnud vaimselt väga raske, kõik asjad kogunesid kuidagi ühele nädalale ja ma võitlesin pideva ärevuse ja magamatusega. Tänaseks on lõputöö ja praktika kaitstud, kolmest osast koosnev lõpueksam sooritatud, A-kategooria load käes ja koolgi edukalt lõpetatud. Nii edukalt, et sain kutse parimate koolilõpetajate presidendi vastuvõtule.Põhjus, miks ma A-kati alles neljapäeval kätte sain, oli see, et esimesel sõidueksamil feilisin täiega. Mitte sellepärast, et tsikliga sõita ei oskaks, lihtsalt...liiklusmärke ei tunne. Kui juhiload on juba vähemalt viis aastat olnud ja pidevalt Viljandis ringi sõidad, siis kipud unustama, et STOP märk tähendab täielikku seisakut selle ees isegi, kui tegemist on kohaga, kus mõlemal pool on puhas maantee ja nähtavus hea. Sellega läksin ma alt, kaks korda järjest. Kui ma ei oleks sama viga kahes kohas teinud, siis ei oleks hullu olnud, aga teise korraga oli sõidueksam minu jaoks lõppenud. Ilmselgelt varvaste korraks maha panekust ja veendumisest, et kedagi ei tule, ei piisanud :D Nüüd on see erkpunane liiklusmärk eluks ajaks kahe kõrva vahel.

Hoolimata vihmast ja sellest, et Viljandi teed alles lahtist kildu täis puistati läks neljapäevane õppesõit enne eksamit hästi, olin rahulik ja enesekindel. Eksamil suutsin ikkagi ühe pirni maha panna ja tsikli enne ringristmikule sõitmist välja suretada, mis tähendas omakorda seda, et ma läksin veidi pabinasse ja ei saanud kuidagi koha pealt minema. Õnneks läks kõik hästi ja saatuslikuks see mu eksamitulemusele ei saanud. Eksamineerija tõi välja ka mitu väga head punkti minu sõidu juures ja mainis, et vähene ebakindlus kaob sõidukogemusega.

A-katekooria kättesaamisega sai mu pingeline nädal lõpu, ma olin seda nii kaua oodanud! Pingelanguse asemel läks asi aga veel hullemaks ja ärevus ei lasknud mul normaalselt elada. Mul oli halb, käed värisesid ja kohati võitlesin vähese pearinglusega, ma ei usaldanud end autoga sõiteski, seega peale selle ära parkimist ma rohkem rooli ei istunud. Ärevus vaibus alles reede hommikuks.

Eile oli minu lõpetamine ja täna õhtul ootab veel väike istumine koos sugulastega. Lõpetamisel kandsin Mosaic kleiti ja Anttilast soetatud kingi. Mina, kes ma olen rohkem teksa, särgi, ketsi inimene, tundsin end selles riietuses üllatavalt hästi. Eks oma osa selles on kindlasti ka kaalulangusel. Kerge meigi tegin ise ja juuksed said tunda sirgendaja kuumust. Soetasin omale selleks puhuks uue juuksesirgendaja, sest olemasolev oli pisike, mõeldud ilmselt ainult tuka sirgendamiseks, kuumus ei olnud reguleeritav ja see kakkus juukseid. Need harvad korrad, mil ma juukseid sirgendan, võiks ikkagi olla võimalikult juukseid säästvad, seega sai minu valikuks Babyliss Pro Ionic Slim Wet & Dry. Ostsin selle ONOFF kauplusest.Juuli alguses viin dokumendid Eesti Maaülikooli ja loodetavasti alustan oma edasist kooliteed seal, kaugõppes.

Tänaseks kõik, alustan väikese puhkusega, kogun mõtteid ja ehk jõuan lähiajal valmis kirjutada nii mõnegi ootel oleva postituse! :)

14 comments:

 1. Tõepoolest, väga hea näed välja :) Ja hästi tubli, et A-kat edukalt tehtud, palju õnne!!!

  ReplyDelete
 2. Näed võrratu välja ning palju õnne Sulle :) Edu edaspidises.

  ReplyDelete
 3. Vauvauu kui tubli, palju õnne! Kui küsida tohib, siis millise hariduse Sa hetkel omandasid? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Kutsehariduse maaturismi erialal :)

   Delete
 4. Imekena näed välja ja niiiii tubli oled! Palju palju õnne! :)

  ReplyDelete
 5. Lihtsalt imeilus. :) Mul on hea meel, et sa selle valge kleidi valisid. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh Jaanika! Mul samuti, tunnen, et see kleit eksib veel nii mõnelgi korral mulle selga ära :)

   Delete
 6. Varem olen piltidelt sind näinud ja nüüd vaatasin kolm korda, et kas olen ikka selle sama blogi otsa sattunud :) nii kena. Olid muidugi enne ka.

  www.minajamuud.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh Sulle! :) Eks ma olen suhteliselt kitsi ka olnud oma täies hiilguses piltide jagamisega blogis. Ilmselt need, kes üldse ei ole mu Facebooki isiklikule profiilile või Instagrami piilunud, ei teagi, milline ma tegelikult välja näen/nägin :P

   Delete