7/15/15

Päev Tallinnas

Eile võtsime ette ja läksime Tallinnasse mulle sõidupükse otsima. Ainult need olid veel täielikust varustusest puudu. Käisime läbi peamised, suuremad poed ja kuigi valikut oli, siis mulle, kui tuntud pirtspersele, ei sobinud ei see, ega teine. Varem Motodepoo e-poest väljavalitud Esquad naiste püksid, mis silma jäid, ei läinud mulle lihtsalt jalga. Kodus veel vaatasin teksadelt, et 30 peaks kindlalt minema, ei läinud isegi 32 suurus, mis oli väidetavalt ka viimane suurus, mida musta värvi pükse toodetakse. Tsikliga sõitmiseks mõeldud püksid on lihtsalt nii jäigad ja kui sinna sisse panna veel kaitsmed siis... Pruuni värvi pükse oli kuni numbrini 36, aga jumal hoidku selle eest, et ma seda värvi kannaks. Oi, kuidas ma kirusin, et ma praeguseks veel 10 kg pole lisaks suutnud alla võtta :D

Õnneks mul vedas. Meestele toodetakse sama mudelit. Muud vahet ma ei täheldanud, kui et pihaosa on veidi kõrgem, mis tegelikult on positiivne, sest ma olen nii pikk. Kõik muu nägi välja samasugune. Seega soetasin meeste mudeli ja olen väga rahul! Klienditeenindajad olid ka igati toredad ja abivalmid. Vaata naiste pükse SIIT ja meeste pükse SIIT!

Sellega meie šoping ei lõppenud. Otsustasin, et mul on vaja uusi kindaid, sest need, mille elukaaslane mulle andis on lühikesed, üpris läbi omadega ja mingi õmblus kinda sees kiusab mind. Kahjuks kindaid ma lõpuks ei saanudki. Ma lihtsalt ei mõista, kuidas tootjad teevad naistele kindaid ilma korralike kaitsmeteta. Pea kõikidel kinnastel, mis on ilusad ja kohe näha, et mõeldud naistele, puuduvad korralikud kaitsmed nukkidel ja peopesas, nagu mis mõttes?! Kas naised siis ei sõida, ostavad omale niisama nalja pärast need või võivad end lihtsalt kukkudes vigastada? Korralikud kaitsmetega kindad näevad välja jälle nii meestekad. Ma ei taha meestekaid, tahan naistekaid! Internetis surfates leiab mitmeid ilusaid, kaitsmetega kindaid, aga ma ei saa neid ju proovida. Suurustega on nii, et mõne mudeli puhul sobib S, teise puhul ehk isegi XL. Lisaks peavad kindad olema mugavad. Eks näis, ehk ikkagi riskin ja tellin. Saan alati maha müüa, kui ei sobi.

Eelmisel nädalal käisime sõbrannaga kaherattalisega pilte tegemas. Fotograafiks oli üks eriti kihvt hobifotograaf Onu Ain. Ma ei ole aastaid kaamerasilma ette sattunud, seega oli see huvitav kogemus. Kui pildid käes, ehk jagan mõnda ka Teiega, praegu aga väike sneak peek.


Kas minu blogi lugejate hulgas on tsikliga sõitvaid (ise või seljakotina) tüdrukuid/naisi? Paljusid üldse huvitab see teema?

4 comments:

 1. Ise ei sõida, aga teema huvitab küll :)

  K./www.diylicious.ee

  ReplyDelete
 2. Alates 12 aastasest kuni täisealiseks saamiseni olin seljakott isa rattal, nüüd sõidan ise teist hooaega ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Väga äge! Siis ikka on siin mõni, kellele ka motovärk huvi pakub :)

   Delete