7/10/15

Tangle Teezer | Blow-Styling BrushTangle Teezer Blow-Styling Brush jõudis minuni juba mõnda aega tagasi. Peale selle föönitamiseks mõeldud harja nägemist teistes blogides, teadsin, et vajan ka üht! Seda suurem oli rõõm, kui Salon24 selle mulle testimiseks saatis, aitäh!

Minu hari on mõeldud keskmise pikkusega ja pikkadele juustele, olemas on ka lühikestele ja keskmise pikkusega juustele mõeldud juuksehari. Tangle Teezer Blow-Styling Brush lubab vähendada föönitamiseks kuluvat aega, tagada harjaste takistustevaba liikumise läbi juuste, tagades suurepärase volüümi, liikuvuse ja sära peale juuste kuivatamist. Lisaks lihtsalt ja mugavalt eemaldada lahtised juuksekarvad harjalt ilma seda kahjustamata.See föönitamiseks mõeldud juuksehari näeb võrreldes teiste Tangle Teezer juukseharjadega üsna kohmakas ja suur välja ning sellel on olemas ka käepide. Harjased on väga jäigad, seega tundus mõte sellega juuste harjamisest esialgu hirmutav. 

Olgem ausad, kuivi juukseid harjates tõmbab see viimsedki karvad peast, aga märgade juuste ja fööniga töötab, kui professionaal.

Mul ei ole kunagi föönitamiseks spetsiaalset harja olnud. Tegelikult ei olnud mul mõned kuud tagasi föönigi, sest olin loobunud igasugusest kuumtöötlusest. Varem föönitasin juukseid lihtsalt niisama, juukseharja kasutamata. Korra proovisin rull-juukseharja, peale selle täielikku kinni jäämist juustesse loobusin.

Tangle Teezer föönitamiseks mõeldud hari libiseb läbi märgade juuste sama lihtsalt, kui teised selle firma juukseharjad. Harja suurus ja korralik käepide võimaldavad juukseid kiirelt ja mugavalt kuivatada. Kuivatamiseks kuluv aeg väheneb tunduvalt. Täiesti 100% kuivaks ei ole mul kahjuks võimalik sellega juukseid kuivatada, sest hari hakkab kakkuma ja juukseotstesse takerduma - mu juuksed ei ole lihtsalt nii terved! Siiski on juuksed peale föönitamist koos Tangle Teezer Blow-Styling juukseharjaga siledamad ja sirgemad, kui ilma selleta.

Sooned harjal eemaldavad edukalt ja valutult lahtised juuksekarvad ning juukseharja puhastamine on imelihtne!Lisaks olid pakis Tigi Bed Head Dumb Blonde šampooni ja palsami testrid, üpriski suured, seega sain neid nautida nii mõnelgi korral.

Tegemist on toodetega, mis on mõeldud keemiliselt töödeldud juustele (midagi mulle!) ning mida olen kasutanud ka minevikus. Sel ajal küll, ei olnud ma neist eriti vaimustuses, ka juuksed olid pehmelt öeldes teistsuguses seisus. Praegu aga sobivad Dumb Blonde sarja šampoon ja palsam mulle suurepäraselt! Lõhnavad imeliselt ja juuksed tunduvad peale pesu paksemad, tugevamad. Vahelduseks on täitsa mõnus testersuuruses tooteid kasutada ja eriti hea on neid maale kaasa võtta, kui ei viitsi suurt iluarsenali kaasa vedada.

Tangle Teezer Blow-Styling juukseharja ja Tigi tooted leiad Salon24.eu e-poest SIIT!

2 comments:

  1. See hari tundub nii mõnus! Kuivade juuste jaoks siis ei sobi kui takerduma hakkab? Need piid tunduvad sellised masseerivad...

    ReplyDelete
    Replies
    1. Märgade juuste föönitamiseks ongi mõnus! Ma ei saa öelda, et kuivade juuste harjamiseks ei sobi, aga vähemalt minu juuste puhul ei tööta - jääb juukseotstesse kinni. Piid on tegelikult päris kõvad, pead nendega masseerida ei saa :D

      Delete