8/30/15

Tee tervislikuma Minani | Esimene aasta | Enne-pärast

Täna taaskord pikalt ei lobise, vaid näitan, kuidas on minu keha muutunud peale ühte aastat tervislikumat toitumist ja treeninguid. Kaotatud on 23,8 kg ja 9,1 kg on veel minna. Rannas julgen käia juba :D Bikiinide alumise osa lasin väiksemaks teha, see kukuks muidu lihtsalt alla.
20 comments:

 1. VAUUUUUU!Vapustav!!!!!!

  ReplyDelete
 2. Vau tõesti! Uskumatu ja ilus muutus! Sa oled väga tubli, et suutsid toitumist muuta ja sellest ka kinni pidada! Aplaus sulle! :)

  ReplyDelete
 3. Väga tubli ja tulemus on meeletult hea!

  ReplyDelete
 4. Vau! Sa oled tõesti tubli!! Müts maha ja suuuuur kummardus! Mina jagelen oma 3 kiloga juba peaaegu aasta... no ei saa maha! Annan kergelt alla ja tunnen, et iseloomu ei ole. Oleks vaja kedagi, kes kõrval piitsutaks või kellega oma edusammudest rääkida saaks :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh sulle! Algus on alati kõige raskem, kui tulemusi näed, siis see aitab edasi minna ja säilitada, mille oled juba saavutanud :) 3 kg on tegelikult üpriski vähe, et ehk keha üritab sellest kinni hoida, minu viimased 10 kg lähevad ka väga aeglaselt ja raskelt.

   Delete
 5. Vauu! Tõesti niinii tubli oled ikka!

  ReplyDelete
 6. Super! Nägu on ka kindlasti muutunud kaalukaotusega, lisa neid pilte ka. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Margit! :) Kindlasti on muutunud. Kahjuks ma alguses ei mõelnud selle peale, et näost ka normaalseid enne-pärast pilte teha, praegu oleks nii hea võrrelda. Ise muidugi näen seda muutust oma vanu pilte (loe: enekaid) Facebooki kontolt vaadates ja praegustega võrreldes. Olin ikka enne näost ümmargusem küll :D

   Delete
 7. Tubli töö! Kõrvalt vaadates tundub, et oled suutnud kilod kaotada ja elustiili muuta, kuid säilitanud vaimse tasakaalu ja ei ole sellega "hulluks" läinud. See on veel olulisem kui kaal ja mõõdud ning kõik muu taoline. Tahtsin küsida, et kas vahel tunned nö hirmu selle ees, et võid minna tagasi sinna kust alustasid? Või oled endas kindel ja tead, et ei iial enam? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Hetkel tunnen pigem, et ei iial enam. Olen varasemalt kõik need suured kaalukõikumised korduvalt üle elanud. Minu viga oligi see, et ma ei muutnud elustiili, vaid sel ajal üritasin dieetidega saledaks saada. Kahjuks/õnneks ei olnud see jätkusuutlik ja kindlasti mitte ka tervislik. Hetkel olen paremas vormis, kui ma olin aastaid tagasi 7-8 kg kergemana ja ma ei keela endale otseselt midagi. Pigem pööran rõhku sellele, mis on mulle hea ja kasulik.

   Delete
 8. Nii ilus on vaadata, kuidas su nahk on säravamaks muutunud! Ma ei oska öelda, kas sa seda ise kah näed aga kaamera toob küll selle sära esile! Üldine välimus juba ainuüksi tänu sellele on palju noorem :) Tubli töö!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh Ketely! Kusjuures ma ei ole sellele varem tähelepanu pööranud, täitsa võimalik, et sul on õigus, aga asi võib olla ka valguses :D Tahaks loota, et olengi tegelikult säravamaks ja nooremaks muutunud :P

   Delete
 9. Palju õnne! Sa oled nii tubli ikka! :)

  ReplyDelete