9/9/15

Maybelline New York | Suur jumestustoodete võrdlus + kingiloos/giveaway

Sain pakkumise Maybelline kampaanias kaasalöömiseks, mille fookuses on erinevad jumestustooted. Testimist vajasid pea kõik Maybelline valikus olevad jumestus- ja BB-kreemid, et välja selgitada milline jumestustoode kellele ja millisele nahatüübile sobib. Minu esimene mõte oli, et kes need kõik ära kasutab? Teine mõte, mis mind valdas oli see, et kas ma ikka olen piisavalt pädev jumestuskreemide hindamises ja kasutamises või lõpetan iga kord üritades laigulise peletisena. 

Üle aasta on mul kasutuses olnud erinevad mineraalpuudrid, mida rõõmsalt oma näole olen pintseldanud. Tundsin, et vajan vaheldust ja midagi uut/vana. Olen tegelikult varasemalt jumestuskreemide kasutamisega edukalt hakkama saanud ja ei puudu kogemus ka Maybelline jumestustoodetega. 

Olgu öeldud, et minu nahatüüp on kombineeritud. T-tsoon muutub kiiresti rasuseks ja ülejäänud osa on kuiv/normaalne. Jumestuskreemi pealekandmiseks kasutan endiselt oma sõrmi, sest nii olen ma harjunud ja tundub selleks kõige mugavam, kiirem viis. Katsetamiseks sain viis erinevat jumestuskreemi ja kaks BB-kreemi. Minu üllatuseks juhtus nii, et kõik saadetud tooted olid täiesti ideaalset tooni ja sulandusid minu kergelt päevitunud nahaga suurepäraselt! Lahterdasin jumestustooted enda äranägemise järgi paaridesse v.a. ühe, mis eristub kõigist teistest. 

Alustan Maybelline Dream BB-kreemidest!Dream Fresh - Tegemist on BB-kreemiga, mida olen ka varasemalt proovinud. Sel ajal küll sai see antud õele, kuna minu jaoks tundus kreem liiga vedel ja nägu hakkas kiiresti läikima. Ma ei tea, kas koostist on muudetud või sattus mulle esimesel korral imelik eksemplar, aga seekord ei tundunud BB-kreem nii laialivoolav. Küll vedel, aga mitte häirivalt. Imendub kiirelt, seega peab ka tegutsema kiirelt.  BB-kreem peidab punetuse, ühtlustab nahatooni ning tulemus on särav ja värske. Katvus on tagasihoidlik. Parim valik kuivale nahale!

Dream Pure - Ka see BB-kreem on varem minu iluriiulilt läbi käinud. See aga figureeris seal päris pikalt. Kreem on paksema konsistensiga, kui tema vanem õde Fresh, siidisem ja kergemini hajutatav. Lisaks sisaldab väikeses koguses salitsüülhapet, mis on tõhus vistrikega võitlemisel. Tulemus on matt ja katvus on BB-kreemi kohta üllatavalt hea. Abimees mulle ja kõigile rasuse/kombineeritud nahatüübi omanikele!

Jätkame jumestuskreemidega!Affinitone - Vedel jumestuskreem, mis tundub peale kandes üllatavalt siidine. Keskmise katvusega. Nahk jääb ühtlane ja särav, kuid kipub mõne tunni möödudes läikima. Vajab puudriga kinnitamist. Parim pigem kuivale/normaalsele nahale!

Fit Me - Ma ei liigitaks seda jumestuskreem-geeli päris vedelaks, ega ka paksu konsistensiga tooteks. Tegemist on jumestustootega, mis tundub nahal kerge, aga samas katab hästi. Lisaks on katvus kergesti "ülesehitatav". Tulemus jääb hoolimata mitmest kihist väga loomulik ja ühtlane. Ei kogune pooridesse. Julgen väita, et see jumestuskreem võiks sõbraks saada erinevate nahatüüpidega. Minu kindel lemmik!Dream Satin Liquid - Jumestuskreem, mis on peale kandes mõnusalt siidine. Kerge hajutada, tulemus jääb ühtlane. Siiski kippus lähemal vaatlusel õrnalt pooridesse kogunema. Tulemus on matt, õrna kumaga. Üle keskmise kattev. Ilmselt on tegemist jumestustootega, mis võiks olla hea valik normaalsele nahale.

Superstay Better Skin - Tegemist on üpris puudrise ja hästi katva jumestustootega probleemsele nahale, seega peab peale kandmisega piiri pidama ja alustama väikestest kogustest. Lihtne on liiale minna ja lõpetada maskiga näos. Hoolimata sellest, on tegemist minu teise lemmikuga! Tulemus on matt, nahk näeb välja pea ideaalne ja jumestuskreem hoiab rasuerituse kontrolli all. Kohustuslik toode väga rasuse nahatüübi omanikele!

Jumestustoode kujul jumestuskreem-vaht liigitub täiesti omaette kategooriasse. See on erinev kõigist teistest jumestustoodetest, mida siiani kasutanud olen!Dream Matte Mousse - Toote konsistens on õhuline. Peale kandes tundub nagu see sulaks nahaga ühte. Siidine, veidi puudrine, aga mitte liigselt. Katab hästi ja tulemus on ühtlane, matt. Sarnaselt Better Skin jumestuskreemile, hoiab rasuerituse kontrolli all.

Millist jumestustoodet Teie kasutate?

*
*
*
*
*

Nüüd kõige magusama osa juurde! Ühel teist on võimalik võita Maybelline kingikott, mis sisaldab pildil olevaid tooteid!


Kingikott sisaldab:
♥ Maybelline The Colossal Go Extreme! ripsmetušši
♥ Maybelline Dr. Rescue aluslakki
♥ Maybelline Dr. Rescue pealislakki

Võitmiseks:
1. Liitu (like/meeldib) Kairi J blogi Facebooki lehega (SIIN)
2. Jaga kingiloosi pilti Facebookis (SIIN)
3. Jäta Facebookis kingiloosi pildi alla kommentaar "Maybelline kingiloos!"
4. Lisahääle saad kui jälgid minu blogi GFC (Join this site) või Bloglovin' kaudu 

Kingiloosi võitja selgub täpselt kahe nädala pärast 23. septembril

Head loosiõnne! :)

10 comments:

 1. Olen kasutanud FitMe jumestuskreemi ja proovinud BetterSkin`i. FitMe teeb peaaegu kõikidele meigikreemidele, mida kasutanud olen, silmad ette! BetterSkin on kõige jubedam, mida proovin olen! Õnneks ei ostnud kohe tervet toodet, vaid sain testri.
  Üht neist BB kreemidest olen ka proovinud (täpselt ei mäleta millist) aga see ei sobinud mulle - jäi vist minu jaoks lahjaks.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Fit Me on tõesti suurepärane jumestustoode! Kusjuures olen märganud, et Better Skin jumestuskreem sobib mõnele väga hästi ja teisele üldse mitte, mina kuulun esimeste hulka. Need kaks ongi valikust minu lemmikud. Fit Me, mis annab loomuliku tulemuse ja Better Skin, mis annab hästi katva tulemuse. Fresh BB-kreem on kindlasti lahjem kui Pure.

   Delete
 2. Kui hea positus ja nii põhjalik ! Ka mina olen suur BB-kreemide sõber, sest nendega on asi lihtsam. Hetkel kasutusel hoopis Bojourise CC-kreem, millega läksin alguses alt, kandes seda peale pintsliga. Kahjuks jäi ta pulbrine ning paks. Hoopis teine lugu on sõrmedega peale kandmisel, kus kreem sulab mõnusalt nahale :)
  Affinitone oli pikk lemmik ja ehk ka üks esimesi, mille endale soetasin. Mousse puhul ei ole ma leidnud kordagi päris seda õiget tooni :(
  Aitäh hea postituse eest, ei ole ise kunagi juurelnud, milline võiks olla katvaim ja milline ei valgu pooridesse :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul on väga hea meel, et postitus meeldib! :) Kannan ka ise BB-kreemi/jumestuskreemi peale sõrmedega, kõige mugavam! Minu jaoks Affinitone on natuke liiga niisutav, küll hea, aga T-tsoon kipub läikima. Minul läks kõigi toonidega õnneks, ilmselt ongi mul levinud, keskmine nahatoon, millega jumestuskreemid ühte sulanduvad.

   Delete
 3. Aitäh arvustuse eest! Tekkis huvi Better Skin'i proovida.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kui ära proovid, anna teada kuidas sobis :)

   Delete
 4. Kasutan Better Skin'i ja mulle väga meeldib.

  ReplyDelete