9/1/15

Minikosmeetika | Reisile, trenni või...maale vanaema juurde

Kui ma mõnda aega tagasi rääkisin praktilisest koti organiseerijast, siis seekord toodetest, mis sinna nagu valatult sisse istuvad.

Sain paki Minikosmeetika e-poelt minu enda poolt välja valitud minitoodetega, mis on ideaalsed reisile, trenni või kuhu iganes jalad/rattad kannavad kaasa võtmiseks. Valisin välja kaks klassikalist komplekti, mis sisaldasid dušigeeli, kehakreemi, šampooni ja palsamit. Lisaks kompaktse juukseharja peegliga ning šampooni ja palsami komplekti, mis on mõeldud spetsiaalselt puhkusele kaasavõtmiseks, et niisutada ja taastada juukseid, kui päike ja merevesi on liiga teinud. Kaasa sain ka väikese koti, kuhu kaasavõtmiseks vajalikud tooted sisse mahutada. Asun siis asja kallale ja räägin Teile toodetest lähemalt.Need kaks tegelast, Aussie šampoon ja palsam, mis on ristitud rannakaaslasteks (Beach Mate), on väljavalitud toodetest kõige paremad, kvaliteetsemad juuksehooldustooted! Need katsetasin koheselt ära peale Rannu mäkketõusu, kui olime terve päeva liivakarjääris veetnud ja juuksed olid kehvemas seisus, kui mõnel vanal barbie nukul. Olin veendunud, et ma pean kasutama esimese asjana palsamit, siis šampooni ja uuesti palsamit. Piisas tegelikult ainult šampoonitamisest ja palsamist, kui juuksed muutusid tagasi normaalseks. Šampoonil ja palsamil on pigem tagasihoidlik ja väga-väga-väga meeldiv lõhn.See kompaktne juuksehari koos peegliga on lihtsalt armas. Ma tegelikult olen kellelgi seda varem näinud ja just sellepärast tahtsin endale ka sellist. Juukseharjdest mul puudust ei olnud, aga ühest väikesest peeglist küll ja mis saaks olla veel toredam, kui need kaks koos ja veel kokkuklapitaval kujul. Hari ise on täiesti tavaline, masseerivate mummudega. Ustav kaaslane rannakotis!

Komplektid Get Flirty ja Highland Aromatics näevad mõlemad vahvad välja. Get Flirty oma erinevat värvi ja lustakate pakenditega ning Highland Aromatics tagasihoidlike ja töntsakate pakenditega.Kuigi Get Flirty pakendid näevad välja puuviljaselt värsked ja värvilised, siis minu lõhnatundlik nina peab aroomi üsna keemiliseks. Tooted sisaldavad ka sulfaate ja mineraalõli, seega koostis ei ole kõige eeskujulikum. Siiski aeg-ajalt kasutamises ei näe ma suurt probleemi. Vajadusel trenni/reisile kaasavõtmiseks igati toredad tegelased, mis täidavad oma eesmärki.Highland Aromatics komplekti toodete lõhn meeldib mulle märksa rohkem. Pigem tagasihoidlik, magus. Koostisega on sama lugu, mis eelmise komplektiga, aga noh...mu juuksed pole ammu nii kerged, lendlevad ja mõnusad olnud. Need totsikud võitsid mu südame!

Need ja paljud teised minisuuruses tooted leiate Minikosmeetika e-poest SIIT!

Ilusat esimest septembrit! :)

No comments:

Post a Comment