9/23/15

Tere | La-la-laktoosivabad uudistooted 2

Jätkame taas Tere laktoosivabade uudistoodete lainel. Eelmist postitust loe SIIT! Seekord potsatasid minu külmkapiriiulitele erinevad kissellid ja jogurtid, kõik 1 liitristes korgiga pakendites. Kisselli kui sellist sõin ma viimati ehk kümme aastat tagasi? Võib-olla on sellest isegi kauem möödas, viimased mälestused jäävad põhikooliaega.Valikus on karamelli-, piima- ja kakaokisell, mis erinevad teineteisest peale maitse ka konsistentsi ja magususe poolest.

Karamellikissell on neist kolmest kõige paksema koostisega, ka kõige magusam. Minu poolest võiks toode olla veidi vähem magus, aga elukaaslane arvas, et nii on täpselt paras ja hea. Tema on muidugi suurem magusaarmastaja, kui mina. Maitse on mõnusalt karamelline ja sobib hästi lusikaga ampsamiseks.

Piimakisselli näol on tegemist keskmise paksusega tootega. Neist kolmest võitis just see, klassikaline piimakissell, minu südame! Väga maitsev, parajalt magus ja sobib nii klaasist joomiseks kui ka lusikaga söömiseks. Mõnus, mõnus!

Kakaokissell on kõige vedelam ja kõige vähem magus. Kui ma peaks kirjeldama selle maitset tuues näiteks šokolaadi, siis see jääb kuskile sinna piimašokolaadi ja mõruda, tumeda šokolaadi vahepeale. Meenutas kakaod veidi paksemal kujul. Sobib hästi klaasist joomiseks.


Need kaks jogurtit, põldmarja ja metsmaasika, on tõesti kooresed. Kahjuks on erinevate marjajogurtitega lood samamoodi nagu tavaliste maasikajogurtitega - ma võin neid juua, aga vaimustust ei tekita. Neid on aja jooksul nii palju joodud ja vähemalt hetkel eelistan eksootilisemaid maitseid. Mõlemad jogurtid pani suures osas pintslisse elukaaslane ja kui ma küsisin kommentaari nende kohta, siis vastas ta, et "Otsas!", järelikult meeldisid :D Mulle jäi ainult proovimise rõõm.Veel rohkem tooteid ja palju maitsvaid retsepte leiate Tere kodulehelt SIIT!

No comments:

Post a Comment