10/29/15

Sandrelle | Kookose & ananassi kehakoorijaPeale avastamist, et Sandra (tseki blogi SIIT) ise kehakoorijaid valmistab, mõtlesin, et küll oleks tore ise ka mõni valmis meisterdada. Nagu näha, siis paljalt mõtteks see jäigi, sest minu vannitoariiulile on potsatanud Sandrelle, käsitööna valmistatud, kookose & ananassi lõhnaline kehakoorija.

Kookos ja ananass on alati kuulunud minu lemmikviljade hulka ning nende kahe kooslus on pehmelt öeldes i-m-e-l-i-n-e! Ma ei valeta, kui ütlen, et ma võiksin päev läbi seda lõhna nautida, seega ei teki ilmselt küsimustki, miks valituks sai piña colada lõhnaline toode.


Kehakoorija on pakendatud 200 g purgikesse, mille kaant kaunistab münditooni lipsuke. Avades on koheselt tunda mõnusat lõhna, mis ei heitu isegi mu nohusest ninast ja levib ka vannitoast väljapoole. 

Suhkrukristallid on tugevalt koorivad ja kindlasti tuleks nahk enne korralikult märjaks teha. Mulle isiklikult meeldib oodata, kuni suhkruterad on veidi sulanud ja seejärel kogu teha ringjate liigutustega üle käia. 

Peale koorimist ja keha rätikuga kuivaks tupsutamist on tunda, et nahk on siidpehme ja niisutatud. Vajadus kehakreemi järele haarata puudub täielikult. Koorijas sisalduv kookosõli on selle töö eest ära teinud!

Sandrelle kehakoorija saad tellida SIIT!

♥ Läheb pistab kookospähkli ja ananassi pärast mitut päeva vesistamist pintslisse 

No comments:

Post a Comment