10/19/15

Stenders | Blooming Meadow


Kindlasti olete kursis Stenders'i uue fantaasialõhnade kollektsiooniga, millisse kuuluvad kolm erinevat, loodusest inspireeritud tualettvett - Evergreen, Northern Light ja Blooming Meadow. Kõiki tagasihoidliku kujundusega pudelit on kaunistamas väike lipsuke!Minul oli võimalus välja valida kolmest see üks, mis võiks lõhnameeli paitada. Nii kurb, kui see ka ei ole, satun ma Tallinnasse haruharva ning pidin lõhna välja valima puhtalt kirjelduse järgi. Lõhn oli pakendatud eriti toredasti ja pehme sambla, lilleõite ja apelsini alt piilus soojades toonides pudel. Parfüümiriiulil domineerivad mul peamiselt värsked lõhnad, seega sai valituks suvine, kirjelduse järgi teistest kollektsiooni liikmetest veidi magusam lõhn - Blooming Meadow.

Kirjeldus kodulehelt:
Küllastunud õiearoom avaneb sulle puuvilja värsketes nootides. Selle südames puhkeb õide võimas õiebukett: jasmiin, ilang-ilang, gardeenia, maikelluke ja apelsiniõied. Omakorda moodustavad aroomi püsivaid noote peen kašmiir, soe merevaik ja magusalt ahvatlev vanill.Kuigi ma ei ole aroomide kirjeldamises kunagi kõige osavam olnud, siis pean mainima, et ma lootsin, et lõhnas on rohkem värskust. Minu jaoks on Blooming Meadow liiga magus ja veidi tugev? Olen väga lõhnatundliku ja pirtsaka ninaga ning ilmselt oleks Northern Light või Evergreen mulle paremini sobinud. Proovisin korduvalt selle lõhnaga sõbraks saada, aga mitte kuidagi ei õnnestunud. Halvemal juhul sain peavalu. Kusjuures viimast kipub juhtuma väga paljude lõhnadega, isegi juhul, kui lõhn iseenesest väga meeldib. Kõige hullematel juhtudel olen avastanud ennast diivani äärel istumas, külma higiga kaetuna, sisikonna tagupidi töölehakkamist vältimas. Millest see tuleb - pole õrna aimugi!

Inimeste ninad ja lõhnameeled on erinevad ja see, mis ei sobi ühele, võib väga meeldida teisele. Soovitan siiski uudistama minna, sest "oma nina on kuningas" või hoopiski kuninganna! Minu Blooming Meadow leiab endale ilmselt uue hooliva omaniku, kuid võimaluse tekkides kaen kindlasti üle ka teised, kollektsiooni värskemad lõhnad. 

Stenders kauplused asuvad Tallinnas Kristiine Keskuses ja Rocca al Mares's. Tooted on saadaval ka Stenders e-poes SIIN!

No comments:

Post a Comment