10/29/15

Tee tervislikuma Minani | Teazy


Umbes kaks kuud tagasi sain taaskord Teazy'lt toreda pakikese, mis sisaldas uuenduskuuri läbinud 28 päeva teatox komplekti, maasikakujulist teesõela ja toredat kruusi. Eelmist postitust loe SIIT!Viimane kord jõudis 28 päeva komplekt minuni 2x14 päeva komplektina, seekord koosnes komplekt hoopis kahest pakist, hommiku- ja õhtuteest, lihtsalt kogus ühes pakis oli kaks korda suurem. Palju mugavam! Lisaks on spetsialistide käe all tasakaalustatud koostisosasid.Kirjelduses seisab, et Teazy näol pole tegu järjekordse imeteega, mis võluväel 20 kg haihtuma paneb. See on tee, mis aitab tänu oma hoolikalt valitud koostisele organsimi puhastusprotsessile jõudsalt kaasa, annab lisaenergiat ning vähendab söögiisu. Kuna tee koostisained kiirendavad ainevahetust, parandavad keskendumisvõimet ja mälutegevust, sisaldavad erinevaid vitamiine ja mineraalaineid, mõjutavad soodsalt maksa ja kõhunäärme talitlust ja palju muud, siis võimaldab Teazy sul looduslikul ning loomulikul teel kaalu langetada.

Mina, kes ma olen varasemalt Teazy teed korduvalt kasutanud, võin öelda, et maitse on jäänud täpselt samaks. Nii hommiku- kui ka õhtutee maitsevad meeldivalt ja õhtutee on jätkuvalt minu suur lemmik!

Sel korral hommikutee kohvijoomist välja ei vahetanud ja teed jõin alles paar tundi peale ärkamist. Samuti ei tundnud ma erilist lisaenergiat. Kuuri ajal (umbes kuu aega tagasi) tundsin energialaengut heal juhul alles peale kolmandat kruusi kohvi, põhjuseks suure tõenäosusega vitamiinipuudus, millest ühes varasemas postituses rääkisin, vähene puhkus ja uute asjadega kohanemine.

Jätkuvalt pärsib Teazy tee minu puhul hästi söögiisu. Lisaks oli olemine kergem ja näonahk samuti puhtam.

Õhtuteed ma kõige eeskujulikumalt, üle päeva nagu peaks, ei joonud. Vaevlen nimelt "kroonilise ajapuuduse" käes. Hilja koju jõudes tihtipeale ununeb või lihtsalt ei jõua omale enne magamaminekut seda kiiruga sisse kulistada. Mulle meeldib, kui ma saan tee maitset vaikselt teleka ees pehme pleedi all nautida. Sellepärast on mul mõned õhtutee kotikesed veel alles ja ma hoian neid vabade, pimedate ja jahedate sügisõhtute jaoks.

Seedimine on teatox kuuri ajal kõvasti parem, kui muidu, aga erilist kaalulangust ma sel korral ei täheldanud. Ilmselt oli süüdi minu eriti kaootiline toitumine.

Teazy pakub lisaks 28 päeva teatox komplektile ka 14 päeva komplekti, jää- ja energiateed ning tervisekomplekti. Kõik tooted leiate Teazy e-poest SIIT!

2 comments:

  1. Mõned sellised detox teed pidid ainevahetuse nii kiireks tegema, et naised kes beebipille söövad, nendel kaob pillide mõju ära, sest nii kui võtad jooksed vetsu kohe. Ei ütle seda Teazy kohta, aga lihtsalt lugesin mingit uuringut :D

    ReplyDelete
    Replies
    1. Olen ka lugenud seda :D Õnneks ise pille ei võta, seega probleem on välistatud :D

      Delete