10/29/15

Uus domeen | www.kairij.ee

Lõpuks ometi! Lõpuks ometi! Asub minu blogi normaalsel, mitte pikal ja lohiseval blogspot.com.ee lõpuga aadressil. Tänasest on uus aadress www.kairij.ee. Blogile saate jätkuvalt ligi ka vanalt aadressilt, teid lihtsalt suunatakse ümber.

Valisin domeeni loomiseks Pille-Riini (tseki blogi SIIT) soovitusel lehe www.veebimajutus.ee, teades, et vajadusel saan oma ala professionaalidelt abi, kui mõistus ei võta. Reaalsus oli see, et esialgu ületamatult keeruliseks peetud asi sai tehtud 10 minutiga! Ilmselt kõige rohkem üllatusin ise, et kas ongi kõik ja asi funktsioneerib?! Õpetuses oli kuskil poole peal kirjas, et nüüd oota tund aega, et mingi x asi toimima hakkaks. Ei pidanud ootama, kohe töötas :D Ju mul lihtsalt vedas! 

Valituks sai .ee lõpuga domeen, sest kirjutan väikeste eranditega blogi ikkagi eesti keeles. Lisaks kõlas kõige paremini. Hinnaks kujunes 12,90 € aastas, mis ei ole just kõige suurem summa nii pika aja peale. Nüüd jääb veel üle uue lühikese aadressiga harjuda ja ongi korras! 

5 comments:

 1. mina kaalun domeeni soetamist juba viimased aastaaega, aga ei julge mässata, tundub kõikide teiste jutu põhjal tuumafüüsika olema, aga äkki ikka peaks proovima?!?!?! :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Arvasin sama, aga tuumafüüsikast ei olnud haisugi! :D

   Delete
 2. Mina ei mõista üldse matsu :D Tellisin ka endale sealt domeeni ära aga edasi ei oska nagu midagi enam teha :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bloggeris on Settings ---> Publishing all kõik täpselt lahti seletatud :)

   Delete
 3. Ma ei suuda isegi seda leida kuhu ma selles domeeni suunama peaks :D

  ReplyDelete