12/25/15

Saunajuttu ja Struttura toodetest

Jupp aega tagasi naeratas loosiõnn ja saime õdedega endale välja valida igaüks ühe toote Struttura tootevalikust. Otsustasime, et paneme maal saunatamiseks kokku ühe õige mõnusa komplekti - sai ju mõnda aega tagasi majast eraldi asuvasse sauna uuesti vesi sisse. Hoopis teine tera on heas vanaaegses saunas käia, kui siseruumides asuvas hinge matta. Kes mõlemas käinud on, teab, millest ma räägin. Valisime välja liitrise apelsinišampooni normaalsetele juustele, rahustava hibisk juuksekreemi ja mineraalsooladega soojaõli ampullid.


Etteruttavalt võin öelda, et olen pehmelt öeldes vaimustuses!

Apelsinišampoon on suures liitrises pudelis, millest teoorias jätkub kauaks. Meil on see maal ühiskasutuses, seega tundub, et varsti põhi paistab. Šampoon on keskmisest vedelam, mis minu jaoks on positiivne - kergem laiali ja vahule ajada ning juuksed saavad puhtamaks, kui tavaliselt. Mis ei tähenda, et šampoon juukseid kuivataks. Üllataval kombel jäävad juuksed nii siledad ja mõnusad, kuid samas kerged. Tundub, et šampooni ei ole lisatud mõttetult palju juukseid koormavaid lisaaineid. Šampoon on oranži värvi ja lõhnab apelsiniselt - meenutab Fantat!

Hibisk juuksekreem, mida saab kasutada nii juuksemaski kui -palsamina, on samuti suures totsikus. Paksu konsistensiga veidi geeljat kreemi kulub korraga väga vähe ning 500 ml kogusest jätkuks ühele inimesele tõesti kauaks, kuid jällegi - üheskoos oleme ka juuksekreemile põhja peale teinud! Juuksekreem on täitsa roheline ja lõhnab piparmündiselt nagu hobusesalv, mis esialgu tundus veidi harjumatu. Siin jaotuvad inimesed ilmselt kahte gruppi - need kellele see lõhn meeldib ja need, kellele mitte. Mina kuulun nende esimeste hulka ja lisaks nautisin piparmündi jahutavat mõju kõige täiega! Juustele kreemi lõhn pikalt püsima ei jää, aga mõju annab tunda kuni järgmise pesukorrani. Juuksed jäävad eriti värsked, pehmed ja libedad.

Soojaõli ampulle on karbis 10 tükki ja alles on neist umbes pool, jess! Siinkohal olgu öeldud, et ampullide kasutamine on puhtalt minu teema. Teised ei ole kunagi viitsinud tavapärasest erinevaid asju pähe määrida. Kasutan ampulle siis, kui juuksed on mingil põhjusel eriti kuivad või lihtsalt retsi saanud nt. värvimine, sirgendamine. Viimast juhtub küll maksimaalselt kord kuus ja värvimist veel harvem, aga just peale neid protseduure olen ma paanikas, et juustele liiga tegin ja vajan ekstra kiharate turgutamist. Tegemist on nii hea tootega, et olen raatsinud kasutada heal juhul kaks ampulli kuus, aga sellest täiesti piisab, et juuksed taas elujõuliseks muutuksid. Lõhn on minu jaoks küll liiga intensiivne, kuid ampullide mõju korvab selle mitmekordselt. Peale kasutamist on tunne nagu kammiks rikkumata juukseid, mida minu omad kindlasti ei ole!

Struttura juuksehooldustooteid kasutades püsivad juuksed kauem puhtad, mis on minu jaoks üks suurimaid plusse - seda ei juhtu just iga tootega!

Täna on taas ees ootamas üks mõnus leiliõhtu, seega haaran kausi, rätiku ja oma lemmikud ning sean sammud sauna poole!

Tooteid saate tellida Linea Natura ja Linea MammaBaby lehelt SIIT!

No comments:

Post a Comment