12/23/15

Ülestunnistus + üllatuspakk Palmolive'lt!

Mäletate, kuidas ma suure suuga lubasin, et jõuludeks võtan veel 10 kg alla? Ma valetama ei hakka ja annan teada, et olen 3 kg juurde võtnud! Ei hiilga eriti oma "saavutusega" :D Ma ei tea, kas asi on nõrgenenud tahtejõus, pingelistes aegades või lihtsalt nänniarmastuses. Ilmselt vajab see välja selgitamist! Loodan, et peale pühademöllu suudan end kokku võtta ja lõplikult vormi ajada. Enne, kui soojad ilmad ligi hiilivad!

Koolis on alanud eksamite/arvestuste/kontrolltööde aeg, millest esimesed olen sooritanud edukalt. Jaanuaris ootab veel õige mitu ees, seega pühendan märgatava osa oma vabast ajast õppimisele, üritades leida aega ka puhkamiseks ja pühade nautimiseks.Palmolive saatis jõulude puhul blogijatele pakikesi. Sain ka oma osa ning kuller toimetas minuni just sellise nunnult kaunistatud ja eriti roosa kinkekomplekti, mille ilmselt võib nüüd enne pühi leida pea igast suuremast kauplusest. Olgugi, et ma fännan looduslikumat kosmeetikat ja poelettidel müüdavast kraamist kõnnin üldjuhul mööda (okei, vahel ikka piilun, mida uut pakutakse), siis...mulle meeldivad ilusad ja hästi lõhnavad asjad...ja kõik, mis on roosa! Selles konkreetses "Sweet Dreams" komplektis on Aroma Sensations dušigeel “So Sweet”Aroma Sensations dušikoorija "Feel Glamorous" ja kätepesuvaht “Magic Softness”.
So Sweet dušigeel ja Feel Glamorous dušikoorija lõhnavad nii meeldivalt ja nii minulikult! Mõlemad on veidi hapukas-magusa lõhnaga. Dušigeel on pigem magusam ja lillelisem ning dušikoorija hapukam ja marjasem. Dušikoorijas on imepisikesed koorivad osakesed - nii väikesed ja õrnad, et dušigeeli asemel kasutamine ei ole mingi probleem. Siiski vajab nahk peale kasutamist lisaniisutust. Eriti nüüd, talvel, kui isegi minu nahk kipub kuivuse märke näitama. Vaarika- ja jasmiinilõhnaline kätepesuvaht leidis koha köögis tavalise seebi asemel. Kuivatab vähem käsi ja pumbaga pudel teeb kasutamise mugavaks. Kindlasti parem, kui eriti väledat ja libedat seepi taga ajada!

Kinkekarpi ja totsikuid kaunistavad kaunid lilled, värvilised marjad ja puuviljad. Tõesti näevad head ja isuäratavad välja!

Tänaseks kõik ja ilusaid pühi kallid lugejad!

2 comments:

  1. Vana uudis juba see ülestunnistus. :D

    ReplyDelete
    Replies
    1. Haha, sinu piparkoogid mind raudselt kolm kilo raskemaks tegidki :D

      Delete