1/27/16

Vestige Verdant | Infinity Eye Serum
Iga kord, kui meie oma luksus-looduskosmeetikabränd Vestige Verdant annab märku, et tootevalikusse on lisandumas midagi uut, siis olen õhinas ja ootan kannatamatult, millega nad nüüd välja tulevad. Iga toote disain on läbimõeldud ja lihvitud perfektsuseni. Lisaks on musta-valge kooslus mind alati võlunud.

Minu  kosmeetikariiulit on  tänaseks kaunistamas Vestige Verdant tootevalikusse lisandunud kolmas liige - Infinity Eye Serum, millest täna lähemalt kirjutan.


Seerum lubab leevendada silmade ümbruse turset ja vähendada tumedaid silmaaluseid. Vähendada väsimuse ilminguid, siluda kortse ja pinguldada nahka. Sügavniisutada, pehmendada ja rahustada õrna silmaümbruse nahka.

Liiga hea, et olla tõsi? Heidame pilgu koostisele:

Olive Squalene (Oliivi skvalaan), Apricot Kernel Oil (Aprikoosituumaõli), Cucumber Phytapure Extract (Kurgiekstrakt), Cherry Phytapure Extract (Kirsikekstrakt), Flame Tree Extract (Leegipuuekstrakt), Argan Oil (Argaaniaõli), Flax Oil (Linaseemneõli), Grapeseed Oil (Viinamarjaseemneõli), Hazelnut Oil (Sarapuupähkliõli), Melon Seed Oil (Meloniseemneõli), Prickly Pear Oil (Viigikaktuseõli), Aloe Vera (Aaloe), Oat Kernel Flour (Kaerajahu), Hyaluronic Acid (Hüaluroonhape), Revital-Eyes: Lactobacillus Ferment Lysate & Camellia Sinensis Leaf Extract & Punica Granatum Extract & Caffeine (Lactobacilluse lüsaat & Rohelise tee ekstrakt & Granaatõuna ekstrakt & Kofeiin)


Infinity Eye Serum sisaldab suurel hulgal erinavaid niisutavaid/toitvaid õlisid, aaloed ja kurgiekstrakti - tuntud oma nahka rahustava toime poolest, hüaloroonhapet - tuntud nahka pinguldavate omaduste tõttu ja Revital-Eyes kompleksi, mis rohelise tee ja kofeiinisisalduse tõttu ergutab vereringet.

Seerum tuleb stiilses 20ml pudelis, mille otsas on pumbaga tsingist aplikaator. Aplikaator jahutab mõnusalt pealekandmise ajal silmaümbruse nahka. Ettevaatlik võiks olla doseerimisega - tugevalt pumbale vajutades kipub seerumit pudelist liigselt välja tulema.

Vestige Verdant Infinity Eye Serum on läbipaistev, geeljas ja pigem vedela konsistentsiga. Nahale kandes libe ja kergesti imenduv. Tekitab silmade ümbruses kohese mugavustunde. Pealekandmine ja aplikaatoriga silmaümbruse masseerimine on tõeliselt värskendav ja nauditav. Nahk näeb koheselt välja ühtlasem, siledam.

Ma ei oma suurt kogemustepagasit erinevate silmade ümbrusele mõeldud toodetega, sest varem jätsin selle piirkonna üpris unarusse. Võin aga julgelt väita, et Infinity seerum on parim, mida proovinud olen! Nende nädalate jooksul olen aru saanud õige silmahoolduse vajalikkusest - minu tuhmid silmaalused on muutunud säravamaks ning puhanud silmad ja värske pilk on hommikuti muutunud tavaliseks nähtuseks!

Vestige Verdant suudab ikka ja jälle üllatada. Silmaseerum on tänaseks lisandunud minu lemmikute hulka ning koos näoõli ja -maskiga saanud osaks minu näohooldusrutiinist!

Vestige Verdant tooted leiate SIIT!


No comments:

Post a Comment