2/6/16

Aubrey Organics | Balancing Protein juuksepalsam
Mul on üldjuhul iHerb'st tellitud toodetega ainult head kogemused olnud. Nüüd aga kirjutan juuksepalsamist, millele mul olid kõrged ootused, kuid kahjuks pidin kõvasti pettuma. Õigemini, mul on sellega käib kah - ei kõlba mitte kuskile suhe! Tegemist on Aubrey Organics Balancing Protein juuksepalsamiga, mis peaks kirjelduse järgi juukseid tugevdama ja niisutama. Lisaks on toode suures osas sodivaba.


Palsam ise on üpris vedel, kreemikat värvi ja väikese sädeluse/helgiga. Ma ei tea miks, aga palsami sees on imepisikesed, vaevutuntavad terad - nagu mingis koorijas, aga neid peaaegu, et ei tunnegi. Lõhn mulle ei istu - magus, aga mingil põhjusel meenutab arstikabinetti. 

Peale juuksepalsami maha pesemist tunduvad juuksed imelikud ja rasked. Samuti on raskendatud juuste kammimine. Samas otsi katsudes tunduvad need tõeliselt siidised ja niisutatud. Peale kuivamist on juuksed samamoodi takkus, kohati rasked, aga turris nagu metsjeesusel. Raskesti harjatavad, aga siiski otsad tunduvad nii pehmed ja niisutatud olevat. Saa siis aru, kas tegemist on hea kraamiga ja mu juuksed lihtsalt tõrguvad seda kasutades või paraja jamaga. Rääkige kaasa!

Kas olete Aubrey Organics juuksehooldustooteid kasutanud? Millised on olnud kogemused ja millist sarja soovitate?

2 comments:

  1. 2. ja 3. koostisosa on alkohol? Ei tundu just väga orgaaniline, ehk seetõttu? :/

    ReplyDelete
    Replies
    1. Alkohol on kahjuks pea igal pool sees ja mul on hetkel kasutuses ka tooteid, mis on ilmselt kolm korda hullem keemia, aga need jätavad juuksed kordades mõnusamaks, kui see konkreetne juuksepalsam :/

      Delete