2/5/16

Holika Holika

Olen jupp aega testinud Korea kosmeetika brändi Holika Holika tooteid. Seega toon täna Teieni ülevaate viiest tootest, mis minuni jõudsid. 

Mulle tundus hingematvalt naljakas, kui need põrsaninadega tooted pakist välja vupsasid. Tegemist on "Pig Nose" Clear Black Head sarja toodetega, mis võitlevad pooride ja mustpeadega. Tooted on täiesti erinevad neist, mida tavaliselt olen kasutanud ja pakendid on nii mõnusates mahedates toonides, et silmal on kohe hea vaadata. Kui ma esialgu arvasin, et puhastusgeeli ja geel-koorija näol on tegemist üpris tavaliste toodetega, siis ma eksisin. Miks nii?Kõigepealt geel-koorija. Tavaliselt eeldan, et koorija sisaldab väikeseid koorivaid osakesi, mis surnud naharakud lihtsalt maha koorivad. Minu üllatuseks ei olnud selles koorijas mitte ühtegi terakest. Mitte ühtegi! Selle asemel tuli koorija viieks minutiks nahale kuivama jätta ja seejärel sooja veega maha pesta. Kui esialgu suhtusin sellesse üpris skeptiliselt, siis peale mahapesemist olin meeldivalt üllatunud. Nahk muutus beebipehmeks, siledaks ja ei vajanud isegi lisaniisutust kreemi näol. 


Kirjeldust lugedes ei olnud mul õrna aimugi, kuidas Steam Starter puhastusgeel võiks nahka aurutada ja poore avada. Esimese kasutuskorra ajal üllatusin, kui soe geel nahal oli. Mõtlesin, et kujutan seda omale ette, aga mida rohkem hõõrusin, seda soojemaks läks. Põnev! Pärast maha pesemist olid poorid koheselt vähem märgatavad, nahk puhas ja täielikult ettevalmistatud poore puhastavate kleepsude kasutamiseks. Geel ei jätnud nahka kiskuma ja lõhn on samuti pigem meeldivalt tagasihoidlik, mis on näohooldustoodete puhul väga oluline. Kindlasti soovitan proovida!Selliseid kleepse ninale proovisin esmakordselt. Vastupidiselt üldlevinud arvamusele, et eemaldamine on valus, mina seda ei täheldanud. Muidugi minu puhul on tegemist ka paksu/tugeva nahaga, mis kannatab pea kõik välja. Mustpead eemaldas ainult osaliselt. Siiski on nina puhtam, kui oli enne.


Lisaks oli pakis üks vahvalt täpiline huulevärv, mille värv muutub huultel vastavalt kehatemperatuurile - mida kuumem keha, seda erksam toon. Ma ei oska öelda, kui palju värv mu huultel erineva temperatuuri mõjul muutub, sest ma ei jälgi end pidevalt peeglist, aga nii palju võin öelda, et pealtnäha heleroosa toon, muutub minu huultele kandes tumedamaks/erksamaks ning mida rohkem kihte peale kanda, seda tugevam värv jääb. Järelikult olen kuum tükk! Huulevärvil on meeldiv õrn magusamapoolne lõhn! Lisaks on sellel kergelt niisutavad omadused, seega toimib ajutiselt ka huulepalsami eest, kui huuled väga katki ei ole.Viimasena pehmendav kätemask, mille nöol on taas tegemist tootega, mille sarnast ma varem kasutanud ei ole. Mu käed on kuivad ja karedad ainult talvel, seega oli ühe mõnusa maski katsetamine puhas rõõm. Käed tuleb pista vedelikuga täidetud kinnaste sisse, masseerida ja oodata kuni mask kätega imesid teeb. Peale eemaldamist tuleb ka ülejäänud vedelik naha sisse masseerida. Vedelikul on tagasihoidlik "kätekreemi" lõhn. Mulle tundub, et kummel on see, mille lõhn domineerib. Mask muutis mu käed ja küünenahad väga pehmeks ja siidiseks. Plusspunktid selle eest, et mask ei jäta peale täielikult sisse imendumist käsi kleepuma. Ütlen ausalt, et ma väldin tavalise kätekreemi kasutamist nii palju kui võimalik, sest mul on alati tunne, et käed on mingi jamaga koos. Holika Holika kätemaskiga seda ei juhtu, sest vedelik on nii kerge, aga samas niisutav. Must-have toode minusugustele, kes kätekreemi kasutamist ei armasta, aga tahavad siiski oma käsi korras hoida!
Holika Holika tooted leiate SIIT!

No comments:

Post a Comment