2/11/16

Kuidas vabaneda rõvedast tätoveeringust? Appi tõttab Decus Aesthetic Clinic!

Minu tätoveeringusaaga on jõudnud punkti, kus on aeg sellest jõledusest igaveseks vabaneda! Aastaid olen sellega oma kõhul elanud, ilma et oleksin midagi tarka ette võtnud. Ilmselt ma ei olekski ise mitte ühtegi liigutust sellest vabanemiseks lähiajal teinud. Tätoveeringu ületegemine tundus arvestades selle suurust võimatu ja eemaldamise kohta Eestis ei olnud mul, vähemalt enda arvates, piisavalt informatsiooni. Lugedes välismaised lehti, leidsin nii edulugusid kui ka hirmujutte.

Koostöös Decus Aesthetic Clinic kliinikuga algab lasereemaldus protsess, mis peaks mul "kehakaunistusest" vabaneda aitama!  

Decus Aesthetic Clinic on ettevõte, mis asub Tallinna südalinnas ja kus pakutakse nii kirurgilisi kui ka mittekirurgilisi iluravi teenuseid. Lisaks asuvad kliinikud Šveitsis, Norras, Soomes, Hispaanias, Eestis, Lätis, Leedus, Kasahstanis ja Usbekistanis. Decus Aesthetic Clinic on tegutsenud iluvaldkonnas pea seitse aastat. Kliinikus töötavad rahvusvaheliselt tunnustatud spetsialistid, kes pakuvad kvaliteetseid teenuseid, mida kohandatakse vastavalt iga kliendi soove ja vajadusi arvestades. Laiast teenuste valikust leiab erinevaid laserprotseduure, kosmeetilisi hoolduseid, mesoteraapia, plasmateraapia, kontuurplastika, juuste siirdamise ja plastilise kirurgia. Midagi igale maitsele!

Tätoveeringu lasereemaldus koosneb mitmest seansist. Iga seansiga muutub tätoveering heledamaks kuni lõpuks kaob täielikult. Ilmselt tuleb mul arvestada umbes nelja korraga + vajadusel armi eemaldamine. Iga protseduuri järgselt kajastan tulemust, emotsioone ja kõike kaasnevat blogis. Lisaks saate jooksvalt lugeda paranemisprotsessist ja hooldusest.

Kõigil huvilistel ja kaaskannatajatel, kes samuti on ebasobiva tätoveeringu eemaldamisele mõelnud, soovitan postitustel silma peal hoida, sest tulemas on palju põnevat materjali!

Esimene lasereemaldus on plaanitud veidi rohkem kui kahe nädala pärast! Olen ekstra põnevil ja loodan, et Teie ka!

2 comments: