2/5/16

Tuttuued ilulemmikud | Sleek, Artdeco, Physician's Formula, Real Techniques!


Postitusi tuleb nagu seeni pärast vihma! See, et ma pikali diivanile aheldatud olen, on mind kõvasti pooleli olevaid postitusi lõpuni kirjutama motiveerinud, vastasel juhul ma ilmselt kõngeks igavusse. Mul on tutvustamata tooted, mis on täielikult mu südame võitnud ja viimasel ajal eriti palju kasutust leidnud! Midagi Sleek'lt, midagi Artdeco'lt, midagi Physician's Formula'lt ja midagi Real Techniques'lt.
Olin pikalt unistanud ühest kontuurimispaletist. Uurisin ja puurisin ning otsustasin tellida Loverte'st just selle mattmustas karbis paleti Sleek'lt. Hind oli igati mõistlik ja minu kergelt päevitunud nahale tundus sobivat toon Medium. Ma ei eksinud - toon on ideaalne! Kontuurimispalett ületas kõik mu ootused ja on pea igapäevases kasutuses. Tumedam kontuurimiseks mõeldud toon on tugeva pigmendiga, kergesti hajutatav ning jääb nahal loomulik. Paletil puudub täielikult see jõle oranž alatoon, mis jätab mulje nagu oleks Nutellaga vastu vahtimist saanud. Ainult kiidusõnad selle eest! Highlighter on õrnalt virsikukarva ja jätab nahale imelise kuma. Just nimelt kuma. Ei mingit liigset sädelust, ainult perfektne tervisest pakatav kuma!

Kuna kontuurimine ei pruugi ilma sobivate pintsliteta väga edukas olla, siis tellisin iHerb'st kaks Real Techniques pintslit. Sculpting brush kontuurimiseks ja Setting brush highlighteri peale kandmiseks. Mõlemad pintslid on väga kvaliteetsed, pehmed ja tihedad. Suurepärane valik!


Artdeco kulmupuudrile olin samuti ammu blogides silma peale pannud. Kulmupuudreid olen kasutanud pikalt, aga minu kollektsioon koosnes kahest erinevast komplektist, mis olid juba päevi näinud ja mitte ükski toon ei olnud päris see õige. Otsustasin need kaks vahetada välja ühe kvaliteetse ja kiidetud komplekti vastu. Seadsin esimest korda oma sammud Rosalind kauplusesse Viljandis, kus mind tervitas äärmiselt tore ja sõbralik klienditeenindaja. Valisin välja tooni number 3. Järgmisel päeval jalutasin poodi tagasi ja soetasin omale lisaks tooni number 2 ja väikese karbikese, kuhu need kaks ideaalselt magnetiga sisse sobituvad. Lisaks pisteti kotikesse ka paar testrit. Tumedamat tooni kasutan kulmule piirjoone joonistamiseks ja heledamat kulmu täitmiseks. Püsivus on suurepärane ja toonid ideaalsed!
Kulme aitab defineerida iHerb'st juba ammu tellitud EcoTools viltuse otsaga pintsel.Lõpetuseks samuti iHerb'st pärit toode - Physician's Formula silmapliiats toonis Midnight Black. See lendas ostukorvi puhtalt sellepärast, et mul sai siiber silmapliiatsite teritamisest. Enamustel juhtudel ei tulnud sellest midagi head ja otsustasin, et mulle aitab - ostan keeratava otsaga pliiatsi! Ma ei pidanud pettuma, sest Physician's Formula silmapliiatsit on äärmiselt mugav kasutada. Libiseb kenasti, toon on minu maitse jaoks piisavalt tume ning püsivus samuti üle keskmise. Igati väärt ost, mis on elu kõvasti lihtsamaks teinud!

Tuletan meelde, et tellides esimest korda iHerb'st (LINK) ja kasutades koodi RKR254 lisandub Sinu ostukorvile soodustus $5-$10.

2 comments:

  1. Kas Sa oled varem meikimisega tegelenud/oled sel alal natuke kõvem käpp kui lihtsalt jumestuskreem-ripsmetušš või nende asjadega lihtsalt ongi lihtne kontuurida? :) :D Sooviksin ise ka highlighterit jms, annab näole niii palju juurde, aga kuna ma eriti hea käsi sel alal pole, siis ei julge kohe niisama osta ''proovimiseks'' :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Olen täitsa algaja. Sellepärast osutus valituks just see 7 eurtsine komplekt. Kui oleksin käpard olnud sellega või toode jama olnud, siis ei oleks vähemalt suurest summast kahju olnud :D Enne otsisin veel arvustusi selle kohta ja päris paljud kiitsid. Õigustatult. Tõesti on isegi minusugusel algajal sellega lihtne kontuurida! Varem olen ainult päikesepuudriga üritanud õrnalt varje tekitada vajalikesse kohtadesse ja highlighterit ei olnud mitte kunagi kasutanud, ei olnudki sellist asja.

      Delete