3/9/16

Decus Aesthetic Clinic | Tätoveeringu lasereemaldus | Esimesed muljed

Heihopsti kallid lugejad! 

Täna oli see päev, kui sai alguse minu tätoveeringu eemaldamise protsess! Emotsioonid on värsked, seega on paras kohe kirja panna kuidas läks, kui valus/valutu eemaldamine ikkagi on ja mis tunded mind valdasid.

Alustaks sellest, et sõites Tallinnasse olin küll elevil, aga mingit hirmu kui sellist eemaldamise ees ei olnud. Olin endale piisavalt kaua sisendanud, et hullemaks asi ikka minna ei saa ja tätoveeringu tegemisest valusam eemaldamise protsess ka olla ei saa. Ma ei eksinud.

Esiteks võtsid mind Decus Aesthetic Clinic ilukliinikus vastu kenad, heledad ruumid ja naeratavad näod - kosmeetik Inna ja Dr. Anna, kes minu tätoveeringu eemaldamisega tegeles. Pakuti kommi ja kohvi ning tehti olemine igati mõnusaks. 

Tätoveeringu eemaldamiseks kasutakse kliinikus Alma Harmony XL laserit, mida kasutatakse ka püsimeigi eemaldamiseks ja nahaprobleemide raviks. Laser lõhustab tätoveerimistindi väiksemateks osadeks, millest keha seejärel ise vabaneb. Laser ei kahjusta nahka, ei jäta arme ja pigmentatsioonioht on madal.

Enne eemaldamise alustamist sain pähe kaitsvad prillid. Seejärel asuti eemaldamise juurde ja pärast esimesi sähvatusi veenduti, et ma ennast ikka hästi tunneksin. Tundsin! Tumeda osa eemaldamiseks kasutati üht ja värvilise osa (punase lille) eemaldamiseks teist laseri otsikut. 

Keegi kuskil kirjutas, et tunne on umbes selline nagu keegi tõmbaks väikese kummilindiga vastu nahka - enam paremini ei saakski seda sõnadesse panna! Ilmselt võiks eemaldamist mingil määral võrrelda ka näiteks epileerimisega. Väikesed torked, mis ei ole küll ülemäära meeldivad, aga ka mitte väljakannatamatult ebameeldivad. Kõik on täiesti talutav ning protseduur kestis maksimaalselt 15 minutit. Tätoveeringu eemaldamine on kõvasti valutum kui selle tegemine!

Pärast protseduuri viskasin kiire pilgu tätoveeringule, millel olid väikesed valged täpid. Täpselt sellised nagu ma piltidelt/videodest olen näinud, et esialgu jäävad. Need kaovad paranedes. Järk-järgult hakkab ka tätoveering tuhmuma.

Tulemustest on veel vara rääkida, sest tätoveeringu eemaldamine on pikem protsess, mis nõuab kindlasti kannatlikkust. Hetkel katavad tätoveeringut plaastrid, mille võin eemaldada homme. Nahk on õrnalt hell. Kaasa sain väikesed Dermaceutic Laboratoire kreemid, mis sobivad kasutamiseks pärast iluravi protseduure ning millega kõhtu vajadusel määrida. Mitmest Dermaceutic Laboratoire tootest räägin õige pea ka lähemalt. Järgmine seanss on plaanitud aprilli. Seniks aga, minu tätoveering täies hiilguses, mis loodetevasti on varsti kauge minevik!


Rohkem informatsiooni Decus Aesthetic Clinic ilukliinikus teostatavatest protseduuridest leiate SIIT!

8 comments:

 1. Edu sulle!:) Dermaceutic on väga asjalik sari.

  ReplyDelete
 2. Suht jube, aga küll hakkama saad jah. :D

  ReplyDelete
 3. Tere, plaanin samuti minna tatoveeringut eemaldama ja väga tore leid oli Sinu blogi. Kui see saladus ei ole, siis kui palju üks protseduur maksab?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei! Rõõm lugeda, et oled siia sattunud. Loodan et hoiad ka edaspidi postitustel silma peal! :)

   Decus Aesthetic Clinic tätoveeringu eemaldamise hinnakirja leiad siit:
   https://decusclinic.com/et/treatments/laser-tattoo-removal

   Delete
 4. Jälgin kindlasti su blogi, kavatsen pärast imetamise lõpetamist samuti ühe noorepõlve lolluse oma kehalt kustutada 😀
  Sulle aga palju edu sellel teekonnal!! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh Sulle! Järgmine eemaldamine on plaanitud aprilli lõppu, seega hoia silma peal! :)

   Delete