3/15/16

Dr. Bronner's + kingiloos/giveaway!

Kui eelmises postituses kirjutasin tätoveeringu hooldusest peale lasereemaldust, siis täna Dr. Bronner's toodetest. Toodetest, millest üks, Dr. Bronner's lõhnatu vedelseep on just see, mida kasutan nüüd kui nahk vajab eriliselt õrna kohtlemist! Enne kui edasi kirjutan, pean mainima, et mulle väga meeldivad Dr. Bronner's toodete pakendid. Võiks öelda, et see lihtsus oli armastus esimesest silmapilgust! Lisaks on pakendid valmistatud ümbertöödeldud plastikust ja sildid tehtud suures ulatuses taaskasutatud paberist.

Dr. Bronner's toodetel on mitmed sertifikaadid, millest tähtsaim ja rangeim neist on USDA, mis tagab, et kosmeetikatoode on sama puhas kui orgaaniline toit. Tooteid ei ole katsetatud loomadel ja kasutatakse sertifitseeritud õiglase kaubanduse koostisaineid!Dr. Bronner's Magic Soap näol on tegemist, nagu ka nimi ütleb, imeseebiga! Õrn universaalne toode, mida saab ja võib kasutada 18 erineval viisil. Minul on vedelseep leidnud kasutust dušigeeli asemel ja meigipintslite pesemisel. Täiesti ideaalne! Seep on lõhnatu ja naha vastu eriti õrn, sellepärast kasutan ja usaldan seda toodet ka naha puhastamisel peale tätoveeringu lasereemaldust. Pintslid jäävad peale pesemist puhtad, pehmed ja igati mõnusad. Ilmselt minu jaoks kõige üllatavam on see, et neid universaalseid seepe võib kasutada ka näiteks puuviljade, hammaste, lemmikloomade pesemiseks, rääkimata kasutamisest taimekahjurite tõrjes ja üldiselt kodu puhastamises. Kõigi võimalustega saad lähemalt tutvuda SIIN! Ilmselt hambaid ma sellega pesema ei hakka, aga mõne kasutusvõimaluse loetelust proovin kindlasti ära! Tegemist on kontsentreeritud tootega, seega tuleks kasutada väikest kogust ja lahjendada seepi veega, mis tähendab, et seda jätkub uskumatult kauaks.Vedelseebi testritest olen ära proovinud piparmündi seebi, mis on ühtlasi üks populaarsemaid tooteid Dr. Bronner's toodete valikus! Tegemist on mõnusalt värskendava seebiga, mis sobib eriti hästi näiteks hommikudušši võttes või miks mitte ka suvel üheks mõnusalt jahutavaks/värskendavaks pesuks.Mandli tükiseepi pakendist lahti harutades tundis nina koheselt ära õrna, meeldiva mandli ja martsipani lõhna. Mmm...martsipan! Seebil on rikkalik, pehme vaht ja sarnaselt vedelseebile ei kuivata liigselt nahka. Seepi eelistan kasutada raseerimisel, kuidagi on selline harjumus sisse jäänud ja spetsiaalse geeli vastu ei vahetaks ühte korralikku tükiseepi mitte kunagi!Apelsini-ingveri huulepalsamil on minu jaoks veidi harjumatu lõhn. Küll tagasihoidlik, aga siiski harjumatu. Ilmselt on asi selles, et ma ei ole suurem sellist laadi vürtsi fänn ja huultel mind veidi häirib selle lõhn/maitse. Eelistan tavaliselt piparmünti sisaldavat huulepalsamit, mis tekitab huultele õrna õhetuse ja värskuse tunde. Piparmündi huulepalsam on Dr. Bronner's valikus õnneks täiesti olemas! Huulepalsam on peale kandes pehme, tunda on õlide sisaldust. Hoiab huuled niisutatuna ja ravib katkiseid huuli. Suure tõenäosusega proovin millalgi ära ka nende piparmündi huulepalsami!

Nüüd aga kingiloosi/giveaway juurde! Loosi läheb just see kõige populaarsem Dr. Bronner's toode - piparmündi vedelseep, mille ma igati heaks kiidan koos õrna ja lõhnatu vedelseebi testriga!Loosis osalemiseks:

1. Liitu (like/meeldib) Kairi J blogi ja Dr. Bronner's Facebooki lehega (SIIN ja SIIN)
2. Jaga kingiloosi pilti Facebookis (SIIN)
3. Jäta Facebookis kingiloosi pildi alla kommentaar vabalt valitud sisuga
4. Lisahääle saad kui jälgid minu blogi GFC (Join this site) või Bloglovin' kaudu 

Kingiloosi võitja selgub täpselt kahe nädala pärast 29. märtsil

Head loosiõnne! :)

Dr. Bronner's tooted leiate nende e-poest SIIT!

2 comments:

  1. Tunduvad väga head loodustooted olevat!!
    Mõnusalt lihtne ja põhjalik ülevaade ja väga lihtne oli lugeda millega tegu!!

    ReplyDelete
  2. Mulle ka meeldivad ja see blogi on ka tore!

    ReplyDelete