4/14/16

Decus Aesthetic Clinic | Tätoveeringu lasereemaldus | Enne teist seanssi

Nii, nii, nii, nüüd on aeg kirjutada sellest, kas ja kui palju tätoveering esimesele lasereemaldusele reageeris. Möödas on üle kuu aja ning hetkel olen õnnelik, et esialgselt plaanitud teise lasereemalduse aeg sai edasi lükatud - sel ajal ma koorusin nagu uss!

Sügelus oli kõige hullem kaks nädalat peale lasereemaldust. Kahel-kolmel järjestikusel päeval kui koorik end maha otsustas ajada, olin ma täiesti magamata kuni avastasin, et külmikusse pistetud puhas aaloegeel on elupäästja ruudus! Nii sai ennast mitu korda jääkülma geeliga sisse määritud ja tunne oli jälle nagu inimesel!

Ma olen varem maininud, et mu tätoveeringul on kõrgemad, ilmselt oskamatu tätoveerija poolt tekitatud armistunud kohad. Imelikul kombel on need hetkel madalamad kui varem, mille üle mul on ainult hea meel. Lasereemaldus ei ole mõjunud mitte ainult tindile vaid ka armidele.

Tätoveering on muutunud minu silmale nähtavalt heledamaks. Huvitaval kombel on mõne üksiku ja täiesti suvalise koha pealt tint pea täielikult ajama pannud. Eriti hästi märkan tätoveeringu hajumist oma algsel, kõige esimese tätoveeringu jäägil, mille peale see suur, jõle cover-up tehtud sai!

Lasereemalduse järgselt soovitatakse tätoveeringu piirkonda päikese eest kaitsta, mis tähendab, et ma ei olnud umbes paar kuud solaariumit külastanud. Järgmine nädal pean väikest juubelit, seega soovin oma imelikult valgeks muutunud nahka veidi jumekamaks saada, mis tähendab seda, et ma tunnen kohustust kirja panna lasereemalduse järgselt solaariumis käimise ABC.

Tätoveeringu lasereemalduse järgselt solaariumis käimise ABC:

1. Puhasta nahk
2. Kanna tätoveeritud piirkonnale ja selle ümbrusesse SPF 50 kreemi (leiad SIIT), mis sulle näppu anti kui väga-väga on vaja päikest võtta
3. Lisa enne päevitama asumist veel lisaks SPF 60 tattoo sticki, et nahk ikka valge kihiga kaetud oleks
4. Võta märkmiku vahelt välja valge paber, mis sul enne kodus tätoveeringu kuju järgides välja lõigatud oli
5. Otsi koti põhjast kääre ja kleeplinti
6. Kleebi need valged paberilätakad kõhule
7. Käivita solaarium
8. Päevita
9. Aja taga tuule alla võtnud paberit, mis kreemitatud nahal sugugi kleeplindiga püsida ei taha
10. Hau uut plaani, kuidas paberit paremini kõhule kinnitada
11. Välju solaariumist
12. Imetle kodus valget laiku tätoveeringu ümbruses

Siin näete, milline on seis enne teist seanssi! Võite julgelt uues aknas avada ja suuremalt vaadata, villid on ammu läinud :D Ootan kannatamatult, kuidas reageerib tint teisele lasereemaldusele!


Minu tätoveeringu eemaldamine teostatakse Decus Aesthetic Clinic ilukliinikus, kasutades Alma Harmony XL laserit!

3 comments:

 1. ka mina alustasin laupäeval seda teekonda ja nii ma su blogini jõudsin. jõudu ja kannatust, ootan huviga uusi postitusi! (ja ka enda lõplikke tulemusi pärast esimest seanssi, hetkel on nahk punakas-roosa ja pole päris täpselt aru saada, kui palju (või vähe) esimene kord mõjus).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Väga põnev! Kus eemaldamas käid ja kas kajastad eemaldusprotsessi ka kuskil? Oleks väga põnev lugeda kaasvõitleja progressi. Kannatust on kindlasti vaja, sest protsess ise on üpris aeglane, robustne tribal punnib visalt laserile vastu, paari korraga ei ole veel midagi suuremat loota. Näha on küll, et läheb heledamaks aga vaikselt, ikka vaikselt :D

   Delete
  2. elan Phuketil, Tais ja käin ühes siinses kliinikus (etteruttavalt: siinsed meditsiiniteenused on väga heal tasemel, samal tasemel nagu Eestis, tihtipeale paremalgi). hetkel ei kajasta, olen vist pisut ebauslik ja ei julge veel kõva häälega hõisata, aga kui tulemused paistma hakkavad, siis kindlasti kirjutan sellest avalikult, sest sel teemal leidsingi ainult sinu blogi ja veel ühe Eesti tüdruku oma, seega praktilistest kogemustest on eestikeelset materjali olematult vähe! guugeldades leiab vaid erinevate kliinikute kodulehekülgi ja ilusaid lubadusi, kuidas neil kõige vingemad aparaadid ja kuidas kõik valutult ja kiiresti kaob ;) see tribal punnib tõesti visalt vastu, minu tätoveering on praegu (nagu ma ütlesin) punakas-roosakas-lilla, aga tundub küll, et esimene "laserdamine" juba pisut aitas. ootangi kannatamatult paranemist, et tulemust näha.

   Delete