4/12/16

EVO | Juuksehooldustooted normaalsetele inimestele!

Kindlasti mõtlete nüüd, et kes teisi juuksehooldustooteid kasutavad on ebanormaalsed, sugugi mitte! Pealkiri on väikeseks vihjeks tekstile neil eriti vahvatel EVO juuksehooldustoodetel, mis heas mõttes muigama võtsid. Mulle meeldib kui pakendeid disainides on lähenetud loominguliselt ja tuldud välja millegi erilisega, olenemata sellest, et teisest küljest üllatasid pudelid mind oma lihtsusega!

Esialgu tundusid pudelid nii väikesed ja mugavad kaasas kandmiseks. Tegelikult peidavad nii šampoon kui ka palsam endas 300 ml toodet, kuid oma kandilise kuju tõttu on neid siiski väga hea kaasa pakkida kui kuskile minek on.Normal persons shampoo is practically latin for "smart-thinking hair care brand that jumps on the bandwagon and makes a good shampoo".

"Normaalse inimese šampoon on põhimõtteliselt ladinakeelne tõlge intelligentsest juuksehooldus brändist, mis hüppab paraadvankrile ja toodab head shampooni."

Selle ära tõlkimiseks pidin ma peaaegu, et nahast välja pugema, õnneks mul oli abimehi (naisi)! See muidugi ei tähenda, et ma tõlgituna lausest paremini aru saaksin :D Normaalse inimese šampoon on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks ja kõikidele juuksetüüpidele, eriti aga normaalsetele ja rasustele juustele. Šampoon on sulfaadivaba ning lubab olla sügavpuhastava toimega, tasakaalustada ja stimuleerida peanahka, kontrollida rasueritust. Tundub, et täpselt midagi mulle, sest juuksejuured on need, mis mul kiiresti rasuseks muutuvad.

Šampoon lõhnab hapukalt, tunda on veidi piparmünti. Esmapilgul paistab šampoon üsna vedel olevat. Tegelikult on tegemist hämmastavalt kontsentreeritud tootega. Kulub vähe ja hakkab korralikult vahutama juba esimesel pesukorral. Juuksed saavad krudisevalt puhtaks. Väärib mainimist, et šampoon teeb puhastusomadustelt ära enamustele proovitud sügavpuhastavatele šampoonidele, mida varasemalt katsetanud olen. Samas ei saa öelda, et see juukseid liigselt kuivataks. Pigem on tegemist täiesti NORMAALSE (!) šampooniga, mis ei kuivata juukseid, kuid samas ei tee neid ka raskeks. Mulle meeldib!For all those short-tall-skinny-fat-slow-fast-rugby-playing accountants, and any other normal souls who don't fit this definition, normal persons conditioner is the one for you.

"Kõigile neile lühikestele-pikkadele-kõhnadele-paksudele-aeglastele-kiiretele-ragbit-mängivatele raamatupidajatele ja kõikidele teistele normaalsetele hingedele, kes ei mahu sellesse definitsiooni, normaalse inimese palsam on sinu jaoks!"

Ilmselt see on kõige kihvtim tekst, mida ma kunagi juuksehooldusvahendilt lugenud olen! Kokkuvõtvalt - palsam on samuti mõeldud igapäevaseks kasutamiseks ja kõikidele juuksetüüpidele. Lisaks sellele, et palsam tasakaalustab ja stimuleerib peanahka, on eraldi välja toodud, et see omab jahutavat efekti ja viinamarjaseemneõlist saadud toimeained on antistaatilise ja hooldava toimega.

Ma olen täiesti vaimustuses sellest, kuidas palsam peanahka jahutab! Olen ilmselt varemgi korduvalt maininud, kuidas ma kõige täiega naudin piparmündi tekitatud jahutavat efekti. Varasemalt ei ole ma veel leidnud juuksehooldustoodet, mis seda "vajadust" rahuldaks. Piparmünt on palsamis koostisosade nimistus viiendal kohal kui vesi kõrvale jätta. Lõhn on tugevalt piparmündine ja hetkel, kirjutades seda postitust, kui peapesust on üle tunni aja möödas, tunnen ma ikka seda mõnusat "õhetavat" tunnet oma peas :D Kui rääkida palsami toimest juustele, siis olen ma jällegi, meeldivalt üllatunud! Samal ajal kui palsam mõjus ja peas muid trikke tegi, ei tundunud, et tegemist oleks väga niisutava tootega, maha pestes oli aga koheselt tunda, et juuksed on mõnusalt siledad ja niisutatud. Peale kuivamist on seis sama!

EVO juuksehooldustooted sobivad mulle ideaalselt! Šampoon ja palsam moodustuvad koosluse, mis hoiab mu juuksed kauem puhtana, samas niisutatuna. Tundub, et olen leidnud perfektselt sobivad tooted oma jonnakale peanahale ja juustele.

EVO juuksehooldustooted leiad SIIT!

4 comments:

 1. Ma testisin samu toooteid ja kusjuures mul esimesel kasutuskorral shampoon väga ei vahutanud ( ehk kasutasin seda liiga vähe oma pikkadel juustel), aga teisel kasutuskorral juba oli rohkem vahtu (aga siiski vähem kui tavashampoonide puhul). Aga huvitav oli lugeda su arvamust tàpselt samade toodete kohta. :) Vähemalt jäime mõlemad rahule ( ja ma ka fännan seda palsamit!!)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma just imestasin, et nii hästi vahutab, kuigi minu peapesu kordade vahele jääb tavaliselt kaks päeva ikka :D Kui järjestikustel päevadel pesen, siis vahutavad kõik šampoonid, aga kui vahe sisse jätan, pean kaks korda pesema, see šampoon teeb mul esimesel korral pea täitsa puhtaks!

   Ja see palsam... enne täielikult maha loputamist lisan juustesse natuke vett ja masseerin peanahka, et palsam lahjendatud kujul seal ka oma tööd teeks. See õhetav tunne pärast on nii värkendav ja lõõgastav! <3

   Delete
 2. Ma sain ''my hair ate all the pie'' ehk siis volüümishampooni ja -palsami :) Aga piparmünt on mu lemmik! MUST TRY THIS! ☺

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nii vahvad tekstid on neil, ma olen täiega ära armunud EVO toodetesse! Soovitan kindlasti proovida kui piparmünti fännad! :)

   Delete