4/18/16

Real Techniques | Puudripintsel & meigikäsn

Taas on aeg kirjutada iHerbi leidudest!

Pärast seda kui armusin Real Techniques kontuurimispintslisse (loe SIIT), otsustasin tellida ka suure puudripintsli ja oma elu esimese meigikäsna! Täna on aeg sealmaal, et saan kirja panna, kuidas ma nendega rahule jäin.


Puudripintsel oli ausalt öeldes minu jaoks väike pettumus. Ootasin tihedat, suurt ja korralikku pintslit, millega mineraalpuudrit peale kanda, aga sain suure ja mitte nii tiheda pintsli. Olin nii harjunud oma E.L.F. kabukiga, et Real Techniques pintslil tundus neid karvu õige vähe olevat. Mu kabuki on veel täies elujõus, vaatamata sellele, et olen seda juba paar aastat kasutanud, aga soovisin lihtsalt proovida midagi uut - pikema varrega pintslit. Nüüd kasutan seda küll puudri peale kandmiseks, aga ainult jumestuskreemi kinnitamiseks, sest mineraalpuudriga ma selle pintsliga piisavat katvust kahjuks ei saavuta! Lisaks on paar karva pikemalt väljas, mitte küll lahti, aga... väljas.


Meigikäsnaga olen märksa rohkem rahul! Ma ei kanna jumestuskreemi mitte kunagi enam peale näppudega, mitte kunagi! Real Techniques meigikäsn on esiteks suurepärase hinnaga, iHerb-ist saab käsna kätte veidi enam kui viie euroga, kahese paki veidi vähem kui kümne euroga (vaata SIIT). Säh sulle kahekümne eurtsine Beauty Blender! Lisaks on sellel mitu erinevat nurka millega töötada. Käsn on imeliselt pehme ja sellega on nii mugav ja lihtne jumestuskreemi peale kanda. Katvama tulemuse saavutamiseks on hea kasutada kuiva käsna, loomulikuma tulemuse saamiseks veidi niisket. Tulemus jääb ühtlane, nahk veatu ja sõrmed jäävad puhtaks. Ideaalne meigitarvik!

Soovid teha oma esimest tellimust iHerbist $5-$10 soodsamalt? Siis kasuta koodi RKR254 ning Sinu ostukorvile lisandub soodustus, olenemata selle väärtusest! Meigikäsna saad peaaegu, et tasuta või kahese paki poolmuidu :)

8 comments:

 1. Väga tore postitus! Sattusin siia esimest korda ja kindlasti piilun Sinu postitusi ka edaspidi. Olen mõelnud iHerbist tellimise peale, kuid kas Sa oskad öelda, kui palju Eestise saatmine tuleb? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Ootan rõõmuga Sind siia :) Saatmine on kolm eurot sentidega, nii et põhimõtteliselt sama, mis Eestis paki saatmine, ainult et paar nädalat läheb aega :D

   Delete
 2. H&M-is müüakse ka BeautyBlenderi sarnast meigikäsna, hind jääb umbes 3€ kanti :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh info eest! :) Ma ei ole Viljandi inimesena ausalt öeldes H&M-i väga sattunud. Kui hästi see käsn oma tööd teeb?

   Delete
  2. Ma pole neid teisi käsnasid kasutanud kasutanud, aga eelnevalt kasutasin samuti näppe jumestuskreemi peale kandmiseks. Ent minu jaoks toimib see küll siiani päris hästi :) (vb kui 20€ beautyblenderit kasutaksin, siis arvamus muutuks, aga kahtlen :D)

   Delete
  3. Ma ilmselt millalgi tellin iHerbist selle kahese paki omale kui praegune peaks vanaks jääma vms, siis tuleb alla viie euro ühe hind :P

   Delete
 3. Just eile ja täna hommikul mõtlesin Su peale, sest mäletasin, et sul mimgisugune sooduskood vist oli. Jesss, saan ehk täna seda kasutada :) Aitäh!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul on täielik iHerbi sõltuvus juba, seal nii palju häid asju! Viimase tellimusega tellisin lisaks Muscle Pharm proteiinibatoone - ma pole paremaid batoone elus saanud! Järgmise tellimusega proovin teisi maitseid ka :)

   Delete