4/29/16

Linea Natura | Juuksehooldus siidiproteiiniga

Struttura toodetest olen ma varem rääkinud SIIN! Sel korral on fookuses Linea Natura juuksehooldussari siidiproteiiniga. Sari on mõeldud eelkõige õrnadele ja kahjustatud juustele ning koostis on kergelt kooriva toimega, mis stimuleerib juuksejuurt ja parandab peanaha funktisoneerimist. 

Minu juuksed ei ole loomupäraselt küll õrnad, üpris tugeva karvaga teised, aga siiski on need kahused ning värvimisest kahjustatud, kapriissed ja kuivad. Apelsini šampoon, hibiski juuksekreem ja soojaõli ampullid üllatasid mind väga positiivselt, seega olid ootused ka sellele sarjale kõrgele seatud. Ma ei pidanud pettuma!


Siidiproteiini šampoon on sarnaselt apelsini šampoonile pigem vedelam, mis teeb šampoonitamise ja peanahal laiali ajamise lihtsaks. Šampoon on magus-värske lõhnaga ja roosa mis roosa! Vahutab korralikult ja juuksed jäävad juba enne palsami kasutamist üpris siledad. Kirjelduses seisab, et šampoon on kergelt kooriva toimega, seega eeldasin, et šampoon sisaldab endas väikeseid koorivaid osakesi. Mina neid ei täheldanud, ilmselt toimib see teistmoodi, sest juuksed püsivad üllatavalt kaua puhtad ja kerged!Juuksekreem on nagu mõnus geeljas roosa unistus! Magusa lõhnaga ja maskile omaselt paksu konsistensiga. Võimalik kasutada nii juuksepalsami kui ka -maskina. Esimese variandi puhul tuleb kreemi hoida juustes kõigest mõned minutid, teise varianti puhul kauem. Töötab hästi nii palsami kui maskina, kuid kauem juustes hoides on tulemus pehmelt öeldes i-m-e-l-i-n-e! Siidised ja volüümikamad juuksed on tagatud!Ampullid minus nii suurt vaimustust ei tekitanud, kuigi need näevad ekstra nunnud välja. Peamiselt selle tõttu, et lõhn on minu nina jaoks liiga tugev ja veidi imelik. Sarnane soojaõli ampullide lõhnale, mis oli samuti minu jaoks liiga intensiivne. Klaasist ampulli avades peaks kindlasti kasutama rätikut, et endale mitte viga teha. Ampulli sisu tuleb kanda märgadesse juustesse. Võin öelda, et ampulli sisu mõjub värskendavalt peanahale ja veidi parandab kammitavust, aga otsest vajadust ma selle toote vastu ei näe. Ehk tuleks ampullide kasulikkus välja pikemal kasutamisel, ei tea, aga Struttura soojaõli ampullid meeldisid mulle rohkem.

Linea Natura tooted on suurtes POOLE KILOSTES pakendites ning silikooni ja parabeenivabad! Lisaks sobivad kasutamiseks ka juuksepikendustega.

Tooteid saate tellida Linea Natura ja Linea MammaBaby lehelt SIIT!

No comments:

Post a Comment