5/18/16

Decus Aesthetic Clinic | Tätoveeringu lasereemaldus | Enne kolmandat seanssi

Huhuhuuu, kuu aega tagasi käisin teisel tätoveeringu lasereemaldusel ja pean tõdema, et sel korral oli asi natuke valusam. Ilmselt sellel on kaks põhjust - ma teadsin ette, mida oodata, esimesel korral ei teadnud ja ärevus oli suurem ja laserile keerati funki juurde. Olenemata sellest pääsesin ma sel korral väiksemate ja vähemate villidega. Lisaks kadusid need sama kiiresti kui ilmusid. 

Paranemisprotsess oli kiirem, villid tegid kiiremini minekut. Umbes nädalaga oli plats puhas ja koorikud läinud ning ka sügelus oli talutavam. Siiski kestis sügelemine veidi pikemalt kuigi koorikud läinud olid.

Tätoveering kaotab värvi aeglaselt, aga see ei ole miski mida ma ei oleks osanud ette näha. See on aeganõudev protsess ja varuda tuleb kannatust, kannatust ja veelkord kannatust. Vasakul näete tätoveeringut enne teist seanssi ja paremal nüüd, enne kolmandat.

Minu tätoveeringu eemaldamine teostatakse Decus Aesthetic Clinic ilukliinikus, kasutades Alma Harmony XL laserit!

14 comments:

 1. Kas mulle tundub, või ei ole kohe üldse erinevust nende kahe pildi vahel? Ja juba kolmas seanss? Olete juba teadlik mitu seanssi teile tehakse?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pildil on tulemus peale teist seanssi ja olen nõus, et pildilt ei ole väga erinevust näha, v.a. vana tätoveeringu jäägilt, kust mõnelt paari millimeetriselt kohalt on värv kadunud. Võib juhtuda, et vaja läheb ka vähemalt kümmet seanssi, oleneb kui sügaval tätoveering on ja eks ka minu enda eripärast. Ilmselt on kõige raskem lahti saada punasest värvist, eks näis.

   Delete
  2. Ohh issand, 10 seanssi!!! :( Soovin teile edu ja nii valutut eemaldust kui võimalik!

   Delete
  3. Aitäh! Paraku nii on ja eks ma olen sellega arvestanud. Arvestanud ka sellega, et mitte kunagi ei saa garanteerida sellise asja puhul, et tätoveering täielikult kaob. Ma olen selle kohta nii palju uurinud ja lugenud, et ma isegi ei põe mitte. Võtan asja rahulikult ja jälgin huviga kogu protsessi. Mida heledamaks läheb, seda parem muidugi ja eks ma ikka loodan, et ehk õnnestub täielikult lahti saada :D

   Delete
 2. Tere Kairi. Sinu blogi on praegu heaks inspiratsiooniks, kuna alustasin ise eile laserteraapiat ja otsin hetkel tulevikus ravi jätkamiseks Eestis alternatiivne. Nii põhjalik kirjeldus andis keerulisele otsustusprotsessile hea lükke. Aitäh ja edu!

  ReplyDelete
 3. Kuidas eemaldus läheb? 😃

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hetkel olen käinud eemaldamas neli korda. Juuni lõpus viimati, peale mida oli probleeme ühe väikese piirkonna ära paranemisega. Üritan millalgi pikemalt sellest rääkida.

   Delete
 4. Kuidas nüüd on?

  ReplyDelete
 5. Kuidas eemaldamine edeneb? Endal on ka käel üks liiga uljalt tehtut esimene tatoveering. Mitte, et mulle tatoveeringud ei meeldiks. Lihtsalt see esimene ei kukkunud hästi välja. Nägin Sinu postitusi ja mõtlen ka nüüd eemaldamise peale.. Kui suur on rahaline suurusjärk Sinu puhul? Edu!:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Lõpetasin koostöö Decus Clinic ilukliinikuga, sest ei suudetud kinni pidada kokkulepetest, mis olid tehtud. Kokku käisin eemaldamas viis või kuus korda ja isiklikult ei pidanud midagi maksma, tegemist oli koostööprojektiga. Peale viimast korda oli mul ka paranemisega probleeme, mille tõttu on piirkonnad, kust värv on suuremas osas läinud, armistunud.

   Delete
  2. Okei, kurb kuulda. Aga kas need viis või kuus korda eemaldamist tõid mingit positiivset muutust ka?

   Delete
  3. Lõppkokkuvõttes mitte, sest seal kus värv on maas, on värvi asemel arm.

   Delete
  4. Väga kahju kuulda, loodan, et kunagi leiad hea lahenduse. Ise lasin enda tattoveeringu üle teha Keefirivuntsil. Olen teda pikalt jälginud ja tõepoolest, väga head tööd teeb.

   Aga kõike parimat!

   Delete