9/12/16

Alma kohupiimakreemid | Liblikaefekt!

Kui ma veel mõnda aega tagasi elukaaslasega arutlesin, et kiire elutempo tõttu ühtegi pakkumist enam vastu ei võta ja teen blogimises ehk väikese pausi, siis õige kiiresti pidin ümber mõtlema! Nimelt on Alma kohupiimakreemid saanud uue pakendi ja iga pakendit kaunistab kaunis liblikas. Valikus on kuus erinevat maitset, seega leiab igaüks meist endale selle õige.Kõige suurem põhjus miks ma täna neist maitsvatest kohupiimakreemidest räägin on see, et liblikatega käib kaasas heategevuskampaania Liblikaefekt, mille raames on kõigil meist võimalus toetada koos Alma ja Lastekaitse Liiduga vähekindlustatud laste sportimisvõimalusi. Loe liblikaefektist lähemalt SIIT! Kampaaniast kuuldes läksid mu silmad särama, sest töötan ise spordiklubis ja minu arvates on tegemist igati tänaväärse ettevõtmisega. Mida rohkem ostetakse väikeses pakis Alma liblikaga kohupiimakreeme, seda rohkem lapsi saab muretult aasta aega trenni teha!

Aga asume nüüd maitsmise juurde! Lihtsamaks jälgmiseks ja arvustamiseks jagasin Alma kohupiimakreemid enda äranägemise järgi paaridesse. Kõik kohupiimakreemid on säilitusainete vabad!Kakao kohupiimakreem & šokolaaditükkidega kohupiimakreem - Kakao kohupiimakreem on klassikaline, oma täies headuses, mõnusalt kreemine ja naturaalse maitsega. Šokolaaditükkidega on aga hoopis teine tera. Nagu arvata võite, siis see suussulavate (tegelikult krõmpsuvate) šokolaaditükkidega kreemine kohupiimakreem sai minu suureks lemmikuks. Teinekordki haaran poeriiulilt kaasa!Kirsi-maasika kohupiimakreem & maasika-banaani kohupiimakreem - Kui mina eelistan kohupiimakreemide (ning ka jogurtite) puhul kirsi maitset, siis elukaaslane eelistab banaani. Aja jooksul on mul tekkinud üleküllus maasika-banaani maitselistest asjadest ja no ei sirutu käsi esimesena seda maitset haarama. Seega sai minu lemmikuks kirsi-maasika maitseline kohupiimakreem, milles domineerib pigem kirss ja tema lemmikuks maasika-banaani kohupiimakreem, milles samuti üllataval kombel domineerib maasika asemel banaan. Tavaliselt on maasika maitse see, mis kõigist teistest maitsetest üle on. Viimane neist on ka rasvavaba.Kama kohupiimakreem & crème brûlée kohupiimakreem - Need kaks magustoidu maitselist kohupiimakreemi on minu jaoks midagi uut. Ma ei ole inimene, kes ise poeriiulilt mõnda uut maitset/toodet vabatahtlikult kaasa haaraks, pigem valin midagi sellist, mida varem proovinud olen ja mille sobivuses kindel olen. Positiivselt üllatasid mind mõlemad, crème brûlée maitseline kohupiimakreem oma uudse ja teistmoodi maitsega ning kama kohupiimakreem oma naturaalse kama maitsega. Kusjuures kama kohupiimakreemina meeldib mulle rohkem kui keefiri või hapupiimaga. Crème brûléed ma ei ole MITTE KUNAGI söönud, seega ma ei oska kaasa rääkida, kas oli siis crème brûlée maitsega või mitte. Igatahes mulle täitsa meeldis.Alma liblikaefekti raames toimub lisaks ka Alma kaisuliblika kampaania, kus 25 tühjaks söödud Alma liblikaga kohupiimakreemi topsi saab vahetada alates 19. oktoobrist - 30. novembrini armsa Alma kaisuliblika vastu, loe täpsemalt kampaania kohta SIIT!

2 comments:

  1. Mmm, seda šokolaaditükkidega tahan küll proovida! Kama oma olen proovinud, aga ei meeldinud, liiga magus või lihtsalt ei maitse mulle klassikaline kamavahu-magustoit, mille maitse on väga sarnane selle kohupiimakreemiga. Kamajahu segan ise keefiri või peti asemel hoopis kirsimaitselise joogijogurtiga, et saada mõnus väike vahepala :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Šokolaaditükkidega kohupiim meenutab veidi Alma stracciatella jogurtit :)

      Delete