10/4/16

Canaan | Kehavõi

Ammu pole juttu olnud kehahooldusest. Täna kavatsen selle vea parandada ja tutvustan teile Canaan rahustavat kehavõid.
Kehavõi on mõeldud kuiva naha hoolduseks ja sisaldab erinevaid õlisid. Kirjelduses seisab, et see sulandub nahka, taastades selle pehmuse ning ei jäta nahka kleepuvaks.

Erinevate kehavõidega on mul love-hate suhe, mis tähendab seda, et pooltel kordadest ei imendu need korralikult nahka ja juba kreemitamise ajal hakkab osa kehavõist maha rulluma. Sel põhjusel eelistan tavaliselt mõnda kergemat kreemi või ihupiima.

Canaan kehavõi üllatas mind meeldivalt. Ütlen ausalt, et nii hästi imenduvat ja nahka siidiseks jätvat toodet ei ole mul ammu kasutuses olnud, isegi kergemate toodete näol. Nahk jääb niisutatud ja mõnusalt pehme. Kehavõi on suures 350ml totsikus, millest jätkub pikemaks ajaks ja ei tundu mitte kuskilt otsast rasvane või kleepuv, nagu mitmetel juhtudel kipub olema.Siiski on kehavõil ka väike miinus, mis ei pruugi muidugi teisi häirida. Nimelt on sellel eriti "taimne" lõhn. Tervet keha kreemitades ootan kannatamatult, et see veidikenegi hajuks. Rohkem ongi see probleemiks siis kui kreemitan end üleni. Ainult kätel või jalgadel kasutades see mind häirima ei jää!

Canaan tooted on looduslikud ja omavad ECOCERT sertifikaati. Tooted leiad Loodusilu kauplusest Viljandis või nende e-poest SIIT!

No comments:

Post a Comment