10/5/16

INJOY Box | September

Täna olen eriti elevil, sest minuni on jõudnud minu täiesti ESIMENE üllatuskarp! Whoop-whoop! Tegemist on INJOY Box üllatuskrabiga, mida võib leida kolmes erinevas teemas: naisele, perele või hoopiski gurmee. Minuni jõudis üllatuskarp teemas "naisele" ja just selle septembrikuu üllatukarbi sisu ma Teile täna näitangi!Armsas roosas karbis peitis end Geneva Platinum käekell. See naiselik hõbedast tooni ja kivikestega kell võitis koheselt mu südame. Plaat on pärlja-roosaka helgiga, mis näeb valguse käes eriti kaunis välja!
Juba ammu pole mu randmele ükski käevõru ära eksinud. See minimalistlik Modalooks valge kullaga kaetud kävõru on tänaseks aga igapäevaselt mu rannet kaunistamas, sobib absoluutselt kõigega!BiaPharma punase viinamarja kehakoorija ja kehajogurti võtan kasutusse veidi hiljem, kui totsikuid eest veidi vähemaks on kasutatud. Siiski ei suutnud ma seda aega päris ära oodata ja oma nina pidin vähemalt sisse ära suskama. Tooted lõhnavad i-m-e-l-i-s-e-l-t!Peegel nahkvutlaris rändas koheselt käekotti, sest varasemalt mul päris peeglit olemas ei olnud. Kosmeetikatoodete küljes olevad ei lähe arvesse, need on alati puudrised. Seetõttu tundsin aeg-ajalt isegi puudust ühest väikesest taskupeeglist.Et karbi sisu veelgi magusam uudistada oleks, olid karpi sokutatud Taani käsitööküpsised mustikate ja kookosega, yummmmmy!Sellise vahva karbi, mille sisu jääb iga kord meeldivaks üllatuseks saate endalegi tellida, külastades INJOY Box veebilehte SIIN!


5 comments:

 1. Kaua pakki ootasid? Ma ei suutnud kiusatusele vastupanna ja tellisin ära. Vist mahtusin 50 sellekuu pakisaaja sisse. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pakk jõudis minuni paari-kolme päevaga Smartpostiga :)

   Delete
  2. Tuleb siis mõni päev veel oodata :)

   Delete
 2. Palju selline pakike maksab üldse?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Üllatuskarp maksab 33,99€, kui tellida mitmeks kuuks siis tuleb odavam :)

   Delete