2/14/17

MyFitness sõbrakampaania + eriti magus sõbrapäeva loos!

Ilusat sõbrapäeva, mu kallid blogisõbrad!

Kes teist andis aasta alguses lubaduse end suveks (ja ülejäänud eluks) vormi ajada?! Siin on midagi teile, kes te olete juba vaikselt algust teinud kui ka neile, kes vajavad veel seda väikest tõuget, et püüelda tervema, parema elu poole!MyFitness spordiklubides üle Eesti on viimast nädalat käimas vahva Sõbrakampaania! Kui sul on mõni eriti tubli sõber/tuttav, kes juba käib trennis, siis on sul suurepärane võimalus liituda MyFitness spordiklubiga täiesti ilma liitumistasuta. Palu lihtsalt sõbral end trenni aidata või olles juba klubi liige, kutsu ise mõni hea sõber liikmeks, koos on alati mõnusam! Välja on pandud kingitus nii uuele liitujale kui ka liikmele, kes sõbra trenni tõi. Igati hea ja kasulik diil mõlemale poolele! Lisaks loositakse kõigi liikmete vahel, kes on toonud klubisse uue liituja, iga päev välja üks personaaltreeningu kinkekaart.

Näen, töötades MyFitness Viljandi spordiklubis, iga päev rõõmsaid ja rahulolevaid nägusid. Pikaajalisi, uusi ja alles alustavaid liikmeid, kes tulevad täis positiivsust ja head energiat ning lahkuvad peale treeningut veel positiivsemate emotsioonidega. Liitu ka sina, et kõigest sellest osa saada!
Sõbrapäeva puhul on mul teile ka üks eriti magus loos varuks. Nimelt lähevad loosi MyFitness Vitamiinid, väärtuses 45 eurot! Sisuliselt on tegemist seitsme korra kaardiga, millega on võimalik külastada kõiki MyFitness spordiklubisid üle Eesti. Kaardil on märgitud põnevad trennisoovitused, kuid need ei ole sugugi kohustuslikud! Vali, milline treening meeldib ja saa osa klubi poolt pakutavast! Vitamiinikuuri edukal läbimisel saad endale lisaks valida ka kingituse - kehaanalüüsi või tasuta liitumise klubiga.

Osalemiseks:

♥ Ole MyFitness ja MyFitness Viljandi sõber (SIIN ja SIIN)
♥ Jaga kingiloosi pilti Facebookis (SIIN)
♥ Kirjuta kingiloosi pildi alla sõbra nimi, kellega koos trenni läheksid

Kingiloosi võitja selgub täpselt nädala pärast, 21. veebruaril

Head loosiõnne! :)

2 comments:

 1. Tere! Selline küsimus, et kas liitumisel peab kohe ka paketti juurde ostma? Või saab ka ainult liituda ja igal külastuskorral osta eraldi pääse? Ning kas see liitumine kunagi aegub ka? Aitäh! 😊

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tere! 

   Liitudes MyFitness spordiklubiga tuleb valida ka treeningpakett - päevane või täispakett. Liitumine ei aegu, liikmeleping lõppeb kui ise selle ära lõpetate :)

   Delete