3/14/17

Eesti käsitöö | Naiselikud helkurid & lemmiklooma pildiga kruusid

Viimasel ajal on kuidagi juhtunud, et ma olen nii vaimustuses käsitsi ja südamega valmistatud asjadest. Et mitte seda vaimustust ainult enda sees hoida, näitan ka teile, mis minuni jõudnud on :)

Esiteks saatis armas kursaõde Kairit mulle ühe imeilusa väljanägemisega helkuri! Üdini naiselik ja silmapaistev. Kui varem olete mingil põhjusel mõelnud, et ei mina küll ühtegi tilpnevat helkurit ei kanna, siis nüüd peate küll kibekiiresti ümber mõtlema, sest need helkurriidele tikitud lillede ja erinevate mustritega helkurid kaunistavad iga naist! Rääkimata sellest, et helkur teeb su pimedas autojuhtidele nähtavaks ning võib päästa sinu elu!Suurema valiku helkureid leiate Merle Vassila Facebooki kontolt SIIT!

Teiseks olen vaimustuses lemmiklooma piltidega kruusidest! Tüdrukud joonistavad hobikorras, oma käega, kruusile/tassile sinu lemmiklooma pildi/pildid. Minu teada sai see ettevõtmine alguse koerainimeste grupist (õigemini mina silmasin neid seal) ja iga päevaga lähevad nende oskused järjest paremaks. Olen isiklikult tellinud juba kaks tassi, ühe endale ja teise kasvatajale kingituseks. Pildid on mõnusalt tõetruud ja palju põnevamad, kui lihtsalt üks peale trükitud foto võiks olla! 
Oma lemmikuga tassi saate tellida SIIT!

No comments:

Post a Comment