4/19/17

E4 Beauty Salon | Totaalne muutumine

Instagrami jälgijaid vast juba teavad, aga kes veel ei tea, siis juuksepikenduste hoolduse käigus sai blondist peast punane pea :D


Eks see mõte on tegelikult juba aastaid, just nimelt aastaid mu peas tiirelnud nagu maa ümber päikese, aga asjaks pole kunagi läinud. Asi on jäänud julguse ja, mis siin salata, selle taha, et äkki mulle ei meeldi ja siis tuleb hullemal juhul jälle blondeerima hakata, mis praeguseks üpris tervetele kiharatele korraliku põntsu paneks. Siiski sain ma nendest koledatest mõtetest võitu ning veelgi enam, algselt plaanitud mahagoni toonist kasvas välja mõte otsad veidi erksamaga lasta teha.

Ilusa punase tooni säilitamine pidavat paras peavalu olema, seega soetasin ennetavalt Tradehouse ilukaubamajast Inebrya KroMask juuksemaski toonis Cherry Red. On alles punane!

Hoolduse käigus lasin oma 5 cm enda juukseotsi maha võtta ja pani mind ennastki imestama, et juuksed on juba täitsa kobeda väljanägemisega. Pikendused paigaldasime veidi rohkem alla- ja tahapoole, et mul õnnestuks neid ülepea kinni kanda, ilma et kinnituskohad välja punnitaks,  kui paar päeva pead pesnud ei ole. Aega läks kõvasti, aga tulemus oli kõike seda väärt! Ei saa mitte mainimata jätta, et E4 ilusalongis töötavad väga lahedad inimesed, terve protsess oli lõbusasti sisustatud ja juttu jätkus kauemaks. Käi või tihedamini hoolduses!

E4 ilusalongist on võimalik soetada ka Eva Professional juuksehooldustooteid ning Your Natural Body looduslikke kehahooldustooteid. Viimased on väljatöötatud Fahle ilusalongi poolt ja valminud käsitööna. Mõned tooted poetati ka mulle kotti, kuid nendest juba õige pea tulevas postituses!
No comments:

Post a Comment