4/22/17

Hyaluron Activ | Seerum + nahavitamiinid

Kindlasti olete kuulnud hüaluroonhappe vajalikkusest ja kasulikkusest nahale, just niisutajana. Minu kokkupuude selle imevahendiga oli siiani üpris kesine. Seda hetkeni, kuni sain kingituseks hüaluroonhappe kombo, tabletid + seerumi.Tänaseks on tabletikuur tehtud ja seerumgi suuremas osas ära kasutatud. Siinkohal oleks õige aeg anda tagasisidet Hyaluron Activ toodetele.Seerum leidis kiirelt koha minu lemmikute hulgas. Kerge, pea lõhnatu ja kiiresti imenduv. Piisab ühest pumbatäiest. Tundub nagu ei olekski midagi nahale kandnud, samas nahk saab niisutatud ja täiesti uue ilme. Rasvased kreemid näole ei ole kunagi päris minu teema olnud, seega seerum sobib minu nahale hästi. Õhtuti kannan näole ainult seerumit, hommikuti lisaks oma teist lemmikut, jumet andvat Green Nature porgandi kuivõli.Hyaluron Activ seerum on igati väärt kraam, kuid seerum niisutab nahka siiski ainult välispidiselt ja sügavamatesse kihtidesse suure tõenäosusega ei jõua. Hyaluron Activ nahavitamiinid tulevad appi ja aitavad täiendada naha hüaluroonhappevarusid seestpidiselt, mis vanuse suurenedes kipuvad jõudsalt vähenema.Vitamiinide ja seerumi kasutamise tulemusena on mu naha seisukord tänaseks tunduvalt paranenud. Nahk on niisutatud, kuid mis kõige tähtsam, siledam ja pehmem kui enne.

Ilmselt hüaluroonhappe tablettidega ma ei jätka, kuid seerumiga küll. Võtan pidevalt ka vitamiinide-mineraalide kompleksi ja oomega-3 kapsleid. Mul on nendegagi kergelt raskusi, et päeva jooksul kõik nagu kord ja kohus sisse saaks võetud, seega pean tegema valikuid.

Hea uudis on mul aga neile, kes soovivad omal nahal Hyaluron Activ tooted järele proovida. Nimelt avastasin, et Apotheka netiapteegis on registreerunud kasutajatele hetkel neile toodetele -33% allahindlus. Muidu umbes 25 eurot maksvad tooted saab kätte 17 euroga!

No comments:

Post a Comment